Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kiszeretnénk irtatni...

Ha kiszeretnénk irtatni csótányirtókkal a csótányokat a házunkból akkor az összes lakónak nekünk kell kifizetjük az írtást?

Figyelt kérdés
Anyának mondtam hogy hívjunk csótányirtót addig még nem szaporodnak el jobban, de azt mondta hogy ha ezt megtudja a közösképviselő (házmester)vagy akárki a házból akkor az összes család házának az irtását nekünk kell kifizetnünk. Azt mondta egy ismerőse így járt. Ez igaz????
2010. aug. 25. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, a más lakásába is bemenne? Szerintem anyád nem is útálja a csótányokat, különben kitakarította volna őket... am. romák vagytok?
2010. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az anyukád arra próbált utalni, hogy annak semmi értelme, hogy ti egyedül csótányírtót hívtok. Méghozzá azért, mert ideiglenesen akkor valóban nem lesz csótány, mivel átmennek a szomszédba a méreg elől, de utána ugyanúgy vissza fognak jönni. A házban egyszerre kell írtatni minden lakásban, csak annak van értelme. Még úgy sem lehet az összesen kiírtani, de egy időre így csótánymentesíthető a ház (míg újra el nem szaporodnak).
2010. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma és nem csak koszos házba megy a csótány.
2010. aug. 25. 13:33
 4/5 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak köszönöm!!!! =)
2010. aug. 25. 13:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Már miért kellene nektek fizetni a többiek csótányirtását is? Fogalmam sincs, honnan szed anyukád ilyen butaságot. Mellesleg elég valószínű, hogy ha nálatok van csótány, akkor máshol is. Szólni kell a lakógyűlésen, és a háznak közösen megoldani akár a közös költségből, akár úgy, hogy összeadtok rá. Ha csak a saját lakásotokban irtotok, seperc alatt újra megrohannak titeket.
2010. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!