Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dániában könnyű munkát találni...

Dániában könnyű munkát találni? Van valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van valakinek valamilyen tapasztalata Dániában munkáról? Mosogatás vagy takarítás tök mindegy, sajnos dánul nem tudok, de angolul perfekt vagyok
2011. márc. 20. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos nem,elvetve lehet csak olyan munkat talalni,ahol nem elvaras a dan,hiaba takaritos munka.pedig mindenki beszel perfekt angolul(a tv is angol dan felirattal),de elegge bizalmatlanok a kulfoldiekkel,sajnos egoista nepseg a dan.En Odenseben takaritottam egy irodahazat egy evig,szerencsem volt a fonokommel,mert sokat jart Magyarorszagon es szereti a magyarokat,ezert vett fel.Most Esbjergbe tanulok danul es kapom az allami tamogatast(ami tobb,mint amit takaritokent kerestem).Ide lehet,hogy felvennenek,itt tudsz utananezni:www.jobteam.dk. Ha takaritos munkat akarsz,azt ezeken az oldalakon talalod meg:www.workindenmark.dk(ez angolul van) es www.jobnet.dk(ez dan)
2011. márc. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!