Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek kell útlevél...

Szerintetek kell útlevél Angliába? Vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés

Szeptemberben az osztályommal megyek Angliába. Az útirány: Ausztria, Németország, Belgium, Hollandia, Franciaország és Anglia. Busszal megyünk és teljesen tanácstalan vagyok mennyi cuccot vigyek 10 napra (1 sporttáska és 1 kisebb táska?)

Meg mit érdemes vinnem? (felsőbb évesektől hallottam hogy a franciák eléggé kötekedőek, mert felszállnak a buszra mindenkit arcra pontosan leellenőriznek és a táskákat is kinyittatják)


2011. márc. 17. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Már 1 milliószor megírták,csak utána kéne olvasni,hogy nem kell útlevél..Elég a személyi igazolvány is..

Hogy mit hozzál? Pulóvert,esőkabátot ha nincs esernyőt.Anglia szeptemberben ahogy egész évben is hűvös,esős lesz.

2011. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Személyi... de én nem értem, hogy a franciák mit páztáznak???? Mikor, hol, mire fel?

Ez nem a 90-es évek.

2011. márc. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem kell útlevél!!
2011. márc. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Amikor én voltam kint Angliában néhányszor, nem szívattak a franciák sem (a határon - de a McDonaldsban már nem szolgáltak ki)
2011. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
2008-ba mentem Angliába repülővel. útlevelet kértek!oda-vissza egyaránt!
2011. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor rosszkor mentél ki én tavaly repültem. Milyen érdekes,tőlem nem kértek csak személyit. sőt még útlevelem sincs.
2011. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ÉRTSE MÁR MEG MINDENKI! HA TURISTÁNAK MÉSZ, AKKOR ELÉG A SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY!!
2011. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

: ma 09:52

Ez meglep.Én 2006 óta élek kint,és a fiamnak nincs útlevele.Minden évben hazarepül személyi igazolvánnyal,és soha nem volt gondja..

Ha csak nem arra gondolsz amikor sorban állsz ,akkor a vámtisztviselő mondja a megszokott szövegét hogy

"Jó napot kívánok! útleveleket kérném ellenőrzésre"

De ez nem azt jelenti,hogy csak az lehet.Nyugodtan lehet menni személyivel,és azt kell oda adni ha ellenőrzésen mész át.

2011. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Okmányirodában dolgozom, tehát vélhetőleg jól tudom: nem kell útlevél, csak munkavállaláshoz. Buszos és repülős utazáshoz is elég a szig. még 0-14 éves korig is!
2011. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az útlevelet kéri, de nem csak azt fogadja el.
2011. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!