Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval hány órás út Anglia?...

Autóval hány órás út Anglia? Ment már valaki oda autóval?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
17-24 óra
2011. márc. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én busszal voltam, brutális, reggel 6-kor indulás, másnap este 5-re voltunk ott, de ez még csak a déli part, el se tom képzelni mi van ha Skóciába mennél


kocsival 1-2 órával rövidebb nyilván, nem kell annyi cigi/pisi szünet

2011. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.a kompút néha 5-6 de volt h 10 óra is volt.mert az még rövid hogy ausztria-németország-hollandia vagy Franciaország, utána komp-Anglia és kit tudja hová szeretnél menni.én észak Skóciában élek.Pesten reggel 6kor indul a repcsi, átszállok 10kor Londonban. 2re itthon vagyok. egyzserűbbb és sokkal sokkal olcsobb
2011. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, kb 17-22 óra. A mi rekordunk 17, de akkor 3-an vezettünk. Ha ketten vagyunk, akkor általába 20-21 óra alatt jön ki.

Én imádok kocsival menni, a repülőt nem szeretem. Nem félek a repüléstől, de szerintem iszonyat kényelmetlen és idegesítő, hogy korlátozzák mennyi cuccot vihetek, meg azt is hogyan.

Amúgy fárasztó levezetni ezt a távot és egyedül nem ajánlom egy fenékkel. Nagyon utálom azokat, akik ezt egyedül megállás nélkül nyomják le. (Megállás alatt azt értem, hogy max 1-2 órákat állnak meg aludni... mintha az alatt tényleg ki tudná pihenni magát az ember.)

2011. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!