Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire népszerű El Camino...

Mennyire népszerű El Camino az emberek körében, egyáltalán tudják e mi az?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 12:51
 1/6 anonim válasza:
Tudom, mi az, és sok ismerősöm szintén. Van olyan is, aki már végiggyalogolta. :) És ódákat zengett róla. Hozzátenném, hogy vallási körökön kívül én sem sokat hallottam róla. Én szívesen elmennék, de ha már zarándoklat és választani lehet, akkor először közép-európai gyaloglásokra mennék el (és talán fogok is).
2011. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben tudják, köszönhetően pl. Coelho-nak is. Mostanában elég sok könyv, tv műsor foglalkozik ezzel. Ami furcsább, h több olyan ismerősömtől hallottam, h milyen jó lenne végigjárni, akiknek semmilyen vallási indíttatása nincs. Sőt, gyakran még azt is hozzáteszik, h persze úgy, h nem a zarándokoknak kialakított szálláshelyen aludnának,és hasonlók. Így pedig szerintem elveszti a lényegét, nem? Na mindegy, ez kicsit furcsa nekem.
2011. márc. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom mi az, pár barátom volt is rajta, bár egyik sem vallásos indíttatásból. Spanyol szakosok voltunk az egyetemen. Azt viszont mondták, hogy a könyvekben ábrázolt, magányos-meghitt érzéseknek nyoma sincs, a rengeteg ember miatt inkább afféle bulihangulata van az egésznek. Jó kis közösségek alakulnak ki a szálláshelyeken.
2011. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Halottam róla olvastam több ember beszámolóját is, szeretnék én is pár éven belül végigmenni, de halottam én is hogy egyáltalán nem magányos zarándokútnak kell elképzelni mert annyian mennek már. Így gondolom teljesen más a hangulata mint amit először elképzeltem.
2011. márc. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már róla,és egyik ismerősöm már kétszer megpróbálta,de mindkétszer feladta,és már a harmadikat tervezi úgy,hogy itthon jobban felkészül rá testileg és lelkileg is.
2011. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,erre voltam kíváncsi,mert sok helyen hallottam már én is hogy "divatból"próbálják meg az emberek.Elég érdekesnek tartom.Kicsit mintha elveszne a lényege.
2011. márc. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!