Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország miért nem olyan...

Németország miért nem olyan népszerű a turisták körében, mint pl. Nagy-Britannia?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Mert a nevezetességei nem annyira ismertek globálisan, mint mondjuk az Eiffel-torony Párizsban, vagy a Colosseum Rómában.


Pedig rengeteg jó hely van ott, Berlin pl. Európa egyik legmenőbb városa.

2011. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
A legnagyobb probléma azzal van, hogy németek lakják.
2011. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Mi baj van a németekkel?
2011. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ezt én sem értem...

sokkal normálisabbak mint az angolok vagy a franciák :D

2011. jan. 4. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
De tényleg, mi baj van a németekkel?
2011. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az indok valószínűleg a nyelvük vagy a II. vh...

mint mindig...

2011. jan. 4. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A problémát nem én írtam, de magam részéről annyi velük a probléma hogy lekezelően tudnak viselkedni az emberekel, és ereztetik azt hogy te nem odavaló vagy! Persze ha csak 4-5 napra mész ki nyaralni akkor ezt nem biztos hogy észreveszed, mert a turistákkal többnyire mindenki figyelmes. Én fél évet laktam ott.

Amúgy nem kell aggódni, mert rengeteg turista van ott. És szerintem egyes helyek a nagy látányosságokon is túltesznek pl.: Neuschwansteini- kastély, csak tényleg kevesebben ismerik sajnos.

2011. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!