Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már Dubrovnikban...

Voltatok már Dubrovnikban kocsival? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 16:50
 1/3 anonim válasza:
Nagyszüleim voltak Horvátországban, azt nem tudom, hogy pont Dudrovnikban-e. Autópályadíj elég drága, meg a kaja is ha jól emlékszem azt mesélte, hogy drágább, mint nálunk, de összességében nem vészes. De jobban nem tudok részleteket.
2011. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk többször is. Maga Dubrovnik nagyon szép. Városon belül kicsit durva a közlekedés (szűk, meredek utak, kevés parkolóhely). Amúgy lejutni vagy autópályán keresztül lehet vagy Bosznián keresztül. Boszninán keresztül rövidebb, bár erre nincs autópálya így lassabban lehet haladni, mégis ajánlom a Banja Luka- Jajce- Mostar útvonalat, mert nagyon szép tájakon vezet keresztül. Érdemes megállni Jajcénál megnézni a vízesést, illetve megejteni egy Mostari sétát.
2011. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PT-Daniel ***** válasza:

Szerintem is, hogy maga a varos nagyon szep.

Autoval lemenni viszont nekem kinzas volt. Nagyon sürü volt a forgalom es igazi rablolovagok az egyes utszakaszok külön fizetese mellett. Mondjuk par eve volt ez es föszezonban mentem.

Motorral mar nem volt gond sem a forgalom, sem az utvam (rendszamtabla fel + csögaz! XD )

2011. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!