Kezdőoldal » Utazás » Európa » Corfun volt mar valaki acharav...

Corfun volt mar valaki acharavi-ban vagy ipsos udulohelyen?

Figyelt kérdés
van 2 kedvezo ajanlat, de nem tudom eldonteni hogy melyik udulohelyre erdemesebb elmenni? koszi a valaszokat!
2011. márc. 3. 13:24
 1/2 tatapaks válasza:

Messonghi Beach-en (keleti part) nyaraltam - köves, kavicsos tengerfenék,tengeri fű,csipkedős kishalak.

Bérelt autóval mentünk át a nyugati parton levő Issos Beach-re - homokos, enyhe lejtésű tengerfenék. Nagyságrendekkel jobban éreztük magunkat. Igaz, hogy még nem volt a part teleépítve, de büfé, szabadtéri zuhany és tágas WC volt. Bármikor szívesen visszamennék oda.

Acharavit nem ismerem. Üdv : Tata

2011. márc. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt, vegul ugy dontottunk hogy acharaviba megyunk, ugy olvastam hogy elegge unalmas de arban viszon nagyon kedvezo, igy le is foglaltam:) majd atutazunk izgalmasabb helyekre..
2011. márc. 7. 12:18

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!