Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes lenne Angliába költözni?

Érdemes lenne Angliába költözni?

Figyelt kérdés

A szüleim fontolgatják hogy költözzünk-e el vagy nem..Csak az a kérdés, hogy hova . Elég jól beszélem a németet, de az angolt nem . Mégis csak olyan jöhet szóba ahol angolul beszélnek , mert a németet csak én tudom. (Van még másfél évem az általánosból.)Ezért nyilván a középsulit kezdeném külföldön ha kimennénk. Érdemes lenne Angliába költözni?

(tudom hogy nekem nem kellene ezekkel foglalkoznom, mert nem én döntenék, de mégis csak érdekelne erről pár vélemény)


2011. febr. 25. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van sok-sok tartalék pénzetek, kint biztos munka, szállás, esetleg valami ismerős, akkor hajrá. amúgy Anglia, főleg London elég drága, de ha van munka, akkor meg lehet élni:) De angol nélkül utcát seperni se lehet:/
2011. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Veled nem lesz gond,hiába csak németül tudsz.A fiam is csak németül tanult,amikor kijöttünk Angliába egy szót sem tudott angolul.De ő nappali iskolás lett,így mást sem kellett tennie csakis angolul tanulnia..De ahhoz,hogy te tudj tanulni(függetlenül attól,hogy az oskola neked ingyenes lesz 18 éves korodig) a szülőknek tudni kell angolul.Ha nem tudnak akkor nem kapnak

állást,és akkor nem fogjátok tudni fizetni a szállást.Mivel ti egy család vagytok nektek a szoba bérlés nem megoldás,csakis a lakás bérlés.Ehhez viszont leinformálható munkaviszony kell,+ nem kevés kaució..

Kezdésnek bizony kell egy csinos kis tőke is,ha rögtön egyszerre akartok kijönni...Szóval nyelvtudás nélkül még véletlenül se induljanak el,mert nyugodtan elhiheted nekem takarítani sem fogják alkalmazni a szüleidet ha nem tudnak kommunikálni..

2011. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nem,nem érdemes nekivágni a világnak nyelvtudás nélkül.

csak egy kolónia lakásnak,ahol idegenek,és vagy rokonok/ismerősök laknak veletek 1500 font a havi bérleti díja..ez London..

2011. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! :)
2011. febr. 25. 22:37
 5/6 anonim válasza:
100%

menjetek!


legalább 20 ismerősöm ment ki szerencsét próbálni, és mindenkinek bejött.

legalább megtanulod a nyelvet :)

2011. febr. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó:ez nem úgy megy, hogy holnap akkor felülök a repülőre és rögtön lesz szállásom, munkám, hawaii, gazdagság. az ismerőseid gondolom előre megtervezték, volt kint biztos megélhetésük, jól beszéltek angolul stb.
2011. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!