Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnék Angliába költözni,...

Szeretnék Angliába költözni, de nem Londonba hanem egy kis békés városba, mint például Canterbury. Ajánlanátok más városokat is?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenceim : Kings Lynn, Sheringham
2011. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Utána is nézek ennek a két városnak!;)
2011. jan. 20. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Salisbury, Exeter, Plymouth, Aberdeen, Edinburgh, Glasgow, Brighton, Canterbury. Ezeket a városokat imádom, de amúgy bármelyikben szívesen élnék. Irigyellek :D
2011. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Néhány éve, karácsony előtt jártam Canterbury-ben.

Behívtak több üzletbe is, ahol is süteménnyel és bóléval kínáltak.

Nagyon meg voltunk hatódva...

2011. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Salisbury nagyon jó kis hely,de kicsi,és ott nagyon nincs munka..Ha dolgozni akarsz akkor be kell buszozni a mellette lévő városba.Strafford upon avon is gyönyörű,de ott sincs munka..Én Stonnehenge-hez lakom közel..Oxford a kedvencem(közel lakom a városhoz) de itt sincs nagyon meló..

Érdemes úgy nézni ilyen vidéki kis városokat,hogy akár busszal is könnyen be tudj menni a nagyobb városokba..De ha dolgozni akarsz és nem akarsz sokat utazni akkor Bristol sem rossz..(ott van meló)

2011. jan. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én Cambridge-ben élek, itt tanulok. Igen erősen egyetemváros, de sok friss diplomás marad itt egyetem befejezése után, illetve sokan költöznek vissza.

Fantasztikus város, munkalehetőség is van, ha "csak" szakmád van, akkor egy hét után simán találsz magadnak állást, mert azt errefelé nagyítóval kell keresni :D

Tény, hogy nyugdíjas években lévő házaspárnak nem ideális, de még a 40-45ös családoknak is mindent tud nyújtani :)

2011. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem Portmeirion a kedvencem és Stratford-upon-Avon.

[link]

2011. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Portmeirionnal az a baj, hogy semmilyen brit hangulata nincsen. Stratford viszont remek hely.
2011. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Stratford tényleg hangulatos,szép angol városka..De munka ott nincs..Tudom,mert onnan költöztem el más kisebb városkába..
2011. febr. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!