Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ciprusi magyarokkal hogyan...

Ciprusi magyarokkal hogyan lehetne kapcsolatba lepni?

Figyelt kérdés
Eleg lenne egy forum link is!De legjobban az egezsegugyi problemak erdekelnenek.Varandos vagyoki es Cipruson szeretnek szulni.Mik az eljarasok a korhazban es...stb!Valaki ha tudd segiteni megkerem irjon!Elore is koszonom!
2011. febr. 18. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

nem kap a gyerek ciprusi állampolgárságot és egyébként is baromság külföldön szülni, de te tudod, amúgy olcsón ki lehet repülni oda akármelyik társasággal


egyébként a kocsik jobbkormányosak :)


ja és persze sok boldogságot a picihez :)

2011. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

iwiwen vagy facebook


de csak azért kimenni hogy ott szülj tényleg butaság lenne.

és a török vagy a görög részen akarsz szülni?


én külföldön élek és itt is szültem, de rettenetes macerás a papirok, pedig a férjem állampolgár és a gyerekem is az lett, de mindent hivatalos fordítóval le kell fordítani. gondolom görögül is tudnod kell, mert azért a korházban meg kell értened amit mondanak, és millió papírt alá kell írnod amit nem árt ha érted, föleg mikor már agyermek vizsgálata lesz stb...

és persze biztosítás sem árt.

2011. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

minek akarsz te ott szülni?

tényleg igaz, nem lesz attól állampolgár...görög vagy török rész?


ha rajtam múlna én ilyet nem is engednék, ha ott szülöd maradj is ott

2011. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudjatok a lenyeget elfelejtettem leirni,hogy ide akarunk letelepedni,mert a ferjemnek mar 3 eve stabil munkahelye van.En is itt vagyok egy eve de nagyon nem jarkaltam ki a hazbol es azert szorulok most segitsegre!A gorog reszen lakunk.A ferjem o jol beszel gorogul en pedig az angolt tudom tarsalgasi szinten!Csakhogy mikor elkezdtek velem a korhazba beszelni akkor hozza se tudtam szolni :D!Neki kezdtunk a papirokat elintezni de kivancsi vagyok hogy kinek milyen tapasztalatai vannak a Limassol-i korhazrol(ha van valakinek)!Probaltam a korhaz honlapjat megkeresni de sikertelenul!Koszonom az eddigi valaszokat!
2011. febr. 18. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
hát így már más a helyzet
2011. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!