Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy bírjak ki 2x12 óra autózást?

Hogy bírjak ki 2x12 óra autózást?

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk Hannoverbe, bár én nem fogok vezetni. Megyünk, felpakolunk, jövünk. Mit vigyek? MP3 lejátszót, könyvet? Ötletek?
2009. febr. 12. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hálózsákot. a fáradságtól fázni fogsz, legalábbis en igy vagyok vele, meleg sarokba bevackolnam magam, konyv, mp3 lejatszó, kaja (sok kicsi, nem egy nagy valami), innivaló, esetleg kis szolocukor.
2009. febr. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én először is, takarót kispárnát,szemmaszkot,és ha nem tudnék aludni,altatót vinnék a helyedben.Ezen kívűl valami rágcsálnivalót,kaját,piát,mp3 vagy mp4 lejátszót,hogy akár filmet is tudj nézni,esetleg fényképezőt,könyvet,vagy ha van laptopod akkor azt is:)
2009. febr. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld rávenni a többieket, hogy kipihenten induljatok (ne hajnalok hajnalán), és ne éjszaka menjetek. Én Hamburgban voltam autóval, egyáltalán nem volt fárasztó. Az autópályán mindenhol vannak pihenőhelyek, többször megálltunk kávézni, egyszer ebédelni. Reggel 8-kor indultunk, és este fél9 körül érkeztünk a megállásokkal együtt. Könyv nálam nem jön szóba, mert autóban hányingerem lesz, ha olvasok, zenét ugyan vittem, de nem volt rá szükség, végigdumcsiztuk az utat.
2009. febr. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Az a baj, hogy este indulunk és ezt nem én döntöm el... De végül is kibírható lesz tényleg. Remélem...
2009. febr. 12. 18:23
 5/5 anonim válasza:
szia, először is, nem tudom milyen 2x12 óráról beszélsz :) mert az út oda 11 óra csupán (hallottam) ;) amugy mért mész? nekem az az életem, oda eljutni egyszer, ott élni, és főleg a (96) , remélem jo utad lesz ;)
2009. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!