Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élnél Szerbiában?

Élnél Szerbiában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

12:24

Igazad van

A nyomor mindenhol ott van!!

És ahol 0ft ír az sem 0... :)

2011. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
12:43*
2011. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én Szerbiában) jobban mondva Vajdaságban) élek és nagyon szeretem! Rendes kis ország ez! A médeia és a politikai helyzet miatt tűnik szörnyűnek.

Tény, h nálunk kisebb béréért többet kell dolgozni és alacsonyabb az életszinvonal de attól még jó hely!

És miért kell a magyar állampolgárság??? Hát nem azért mert az összes vajdasági MO-n akar élni! Egyszerűen csak jólesik a tudat, h még mi is számitunk vmit az anyaországnak.

2011. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó teljesen igazad van, és számítotok is, mert nektek ott sokkal nehezebb magyarnak lenni, itthon meg nemtudom mire verik úgy a mellüket, amikor nem kell azértis megküzdeniük, hogy az anyanyelvükön beszélhessenek. Bár ezt igazából én sem tudom milyen, hiszen én is magyarországon nőttem fel, de az ottani rokonoktól azért hallottunk egy-két dolgot...

És az se igaz, hogy északról nem jönnek állampolgárságért, hiszen a szlovákiai magyarok most sokkal nagyobb bajban vannak a rasszista kormány miatt...

2011. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 01:08 ki veri itt a mellét? mond már el miben nyilvánul ez meg szerinted...

bajban lennének igen ha kérnék a magyart,nemrég olvastam egy nem olyan régi felmérést hogy osztrák állampolgárság megszerzése miatt hányan bukták el a szlovákot,magyar állampolgárság miatt eddig nulla a szám,mert nem kérvényezte senki.

2011. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
35%
Szerbiaban nagyobb a sz.pas mint Magyarorszagon !!Hidd el nekem ott annyira rossz a helyzet.Magyarorszag egy paradicsom a szerbeknek
2011. okt. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
72%
Nah szóval, én is Szerbiában élek, azt kell, hogy mondanom, hogy mikor voltam múltkor Magyarorzágon, sokkal, de sokkal kedvesebbek, barátságosabbak az emberek. Lehet, hogy itt Szerbiában nagyobb az infláció, azért depis mindenki, sőőt a szerbekkel sem lehet jól kijönni, mivel nagyon különlegesek. Ha még 1x újraszületnék, akkor Magyarország lenne az. :/. Amúgy ha ítélkezünk, hogy kik a jobbak, akkor azt kell mondanom, hogy a vajdasági magyarok közül is van jópár beképzelt,"flegma ember".
2011. dec. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak beképzelt és flegma emberek. Én vajdasági lány vagyok, de sosem költöznék Magyarországra. Egyáltalán nem jobb ott a helyzet, mint itt. Elköltözöm Vajdaságból ugyan, de biztos nem Magyarországra. És az, hogy lemondjuk Magyarországot, okkal történik. Emlékeztesselek mindannyiatokat 2004-re? Amikor a saját fajtátokat eltoltátok magatoktól? Amióta az eszem tudom, magyarnak mondom magam és magyar is fogok maradni, lesz*rom, hogy szerb, vagy üzbeg állampolgársággal!!! Nem kérelmezem az állampolgárságot, pont azért, mert így is magyarnak érzem magam és ezt a szerbek is elfogadják, tisztelik!
2012. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!