Kezdőoldal » Utazás » Európa » Élnél Szerbiában?

Élnél Szerbiában?

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 21:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
89%
Én is itt élek, szerintem nagyon jó ország....báris Magyarországtól biztos jobb!
2011. márc. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
előttem lévő majd ha kiváltod a passzust és átnézel meglátod mekkora hülyeséget írtál...
2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó!!! az elötted lévőnek teljes mértéknben igaza van!!! Én már voltam magyarban, de az olyan, hogy sohatöbbet!!! Azok a beképzelt emberek, ugy teszik mintha nem tudom milyen magyarok lennének, pedig csak tanúlt magyarok magyarország 89%!!! Itt vajdaságban vannak az igazi Magyarok, mivel mi nem iskolákból tanúltunk meg helyesen beszélni, hanem a magyar emberektől!!! Jah és mellékesen, ha átmegyek Magyarba dolgozni és mondjuk ez csak pl: 1000forint itt szerbiában sokkal többet ér!!! És azonkivűl inkább barátkozok egy szerb emberrel mint egy magyarországival :)
2011. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
most én nem tudom miért magyarabb az aki embertől tanul magyarul nem iskolában,iskolában is magyar embertől tanulják a magyart :) ezt rohadtul félre gondolod, a másik meg vannak beképzelt emberek igen,de itt szerbiában is,mindenhol vannak, most attól hogy valaki nincs hozzá szokva a traktorok zajához,a lószarhoz a főút közepén,az nem biztos nagyképű ember,én lassan egy éve itt lakok budapestről költöztem ide de itt vannak olyan dolgok amiket életembe nem láttam még,olyan dolgok amik városban nincsenek,ettől nem vagyok nagyképű,csak más életstílusban éltem eddig.
2011. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ó én egyáltalán nem úgy gondoltam, hogy azért nagyképű mert nincs lószar az ut közepén náluk meg ilyenek. Csak egyszerűen én igy tapasztaltam meg magyarországot.

Lehet, hogy másképp van és csak nekem volt egy rossz élményem és lehet hogy ha másidőbe megyek akkor jó lett volna, de nekem nem tetszik. Lehet, hogy majd egyszer másképp Gondolom, de most még nem

2011. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
minden szerbia meg romániai magyar szidja magyarországot hogy nem jó meg igy meg úgy,csak azt olvasom mindenhol,de érdekes a számok mást mutatnak,több ezren állnak sorba állampolgáságér,ha valami szar az nekem nem kell,de ez is érdekes északi területekről senki sem akar magyar lenni :S
2011. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

19:28 vagyok

Hát azt nem tudom, hogy a Romániaiak miért...

De van egy pár magyarországi ismerősöm és tudod, hogy milyen hülyék?

már persze tisztelet a kivételnek.

beszélgetünk chaten. most írok egy példát, hogy mindenki megértse.


M.O: És te akkor szerbiai vagy?

ÉN: Igen :) itt élek vajdaságban!

M.O: Akkor te szerb vagy? :O

ÉN: Nem, én magyar vagyok.

M.O: De te szerb vagy!! Ott élsz!


nah erről beszelek, magyarúl írok de őő tudja, hogy én szerb vagyok.

És ne akarja megmondani nekem egy olyan személy, hogy én biztos szerb vagyok, aki 2épséges mondtatot nem tud szerbül..

Ha valaki Németben él és magyarúl beszél én sem fogom ráerőszakolni, hogy De!! KUSS, TE NÉMET VAGY MERT AZT MONDTAM.

Nah erről beszelek, remélem értitek.

2011. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
53%

tegnap 19:25

Fogadjunk zentai vagy. xD

2011. jún. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
nem zentai vagyok :D
2011. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
79%
nem biztos hogy hülye,én szerintem nem több 13nál és nincs tisztában ezekkel a dolgokkal,majd nagyobb lesz tanulni fogja és fel is fogja,nem hiszem el hogy van olyan felnőtt magyarul beszélő ember aki nem tudja mi az a trianon... mellesleg van egy román ismerősöm aki magyarul beszél,régi magyar területen született és románnak valja magát magyar nyelven és büszke rá,nem sok olyan ember van már aki azért tartja magát magyarnak mert annak is érzi magát és büszke rá,mer mire? mert jobb autók vannak szebb házak,mert ebben az országban minden oda adnak hitelre 0 ft befizetéssel,meg lehet nézni társadalom hány % szenved az adósságban.
2011. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!