Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olympic beach vagy Parália?...

Olympic beach vagy Parália? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
szerintetek melyik jobb ? Imádjuk a nyüzsit,de a discocat meg nem :( Melyik olcsóbb étel szempontjából ?
2011. jan. 29. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Olympic Beach és Paralia közvetlenül egymás mellett fekvő települések, akár gyalogosan is át lehet sétálni egyik helyről a másikra...


Paralia a "centrum", itt van a sétálóutca, a legtöbb étterem és bolt, ez sokkal nyüzsgőbb hely, mint Olympic Beach!


Olympic Beach egy csendes hely, szinte csak szállodák vannak itt, ha szórakozni akartok, akkor mindig be kell menni Paraliára.


Görögországban az a jellemző, hogy a központban minden bolt és étterem sokkal olcsóbb, mint a város szélén, ahol kevesebb a bolt ill. étterem!

Talán azért, mert ott nagyobb a konkurencia a több kínálat miatt.


Én többször nyaraltam már Paralián, és örültem, hogy ott a szállodám, nem szerettem volna Olympic Beach-re menni (egyszer megnéztük, annyi pont elég volt belőle).

2011. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én inkább Olympic Beach párti vagyok.

Mindkét helyen voltam már, Olympic Beachen 10 napot 2010 nyarán, Paralián pedig 5 napot 2009 tavaszán.

A 2 kis üdülőfalu nem sokban különböznek egymástól, mindkét helyen van nyüzsi, bár Paralián valamivel nagyobb. Discok is inkább Paralián vannak. De azért Olympic Beachen sincs csend este, meg akkor is sétálgatnak az emberek.

Étel szempontjából úgy vettem észre, hogy Olympic Beach olcsóbb, bár Paralián nem sok mindent ettem még, leginkább csak gyrost, és az drágább valamivel 100% :)

2011. febr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!