Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen város Bécs? (Kérdés...

Milyen város Bécs? (Kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
Azért teszem fel azt a kérdés mert valaki azt mondta, hogy inkább balkáni város mint nyugat-európai. Ezen eléggé megdöbbentem, hiszen szinte minden évben az jön ki különböző nemzetközi szintfelmérő listákon (wikipédián rajta van) , hogy ott a világon a legmagasabb az életszínvonal, az egyik legélhetőbb város a világon, tiszta stb. Mit gondoltok erről?
2011. jan. 29. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"a belváros az persze, hogy szép, és magas is z életszínvonal, az OSZTRÁKOKNAK,, akik már menekülnek bécs külső kerületeiből vidékre"


Én Bécsben lakom és dolgozom, és hidd el, nem csak az osztrákoknak magas az életszínvonaluk, hanem bevándorlóként, pl. nekem is és még jópár ismerősömnek. De az írásodból sejtve te nyelvtudás nélkül jöttél ki, és most vered itt a nyálad! Tipikus magyar! (A pénzügyi szektorban dolgozom.)

2011. jan. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon unalmas város. Hasonló Bphez, de több a császárkori giccs, és szerintem kevesebb a saját karaktere. A fekvése unalmas, nincsenek termálfürdők (vagy lehet, hogy van egy-kettő, de nem olyanok, mint nálunk), éjszaka kong az ürességtől a belváros. Bp. szerintem turistaként és talán élni is sokkal izgibb hely. Nem élnék Bécsben.
2017. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!