Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet Ukrainában a hegyekben...

Lehet Ukrainában a hegyekben sátrazni? Nem szólnak érte?

Figyelt kérdés

Magyarországon 24h belül nem szabályos ha jól tudom. És ott?

Most mennék Ukrainába a határtól 40 km-re. Nem akarok ilyesmi miatt fizetni, így inkább sátraznék.


2011. jan. 13. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok szerencsét!


Éjjel meg fog enni a medve és a farkas, vagy megerőszakolnak, leőlnek, esetleg beléd lőnek valami altatót és Thaiföldön ébredsz fel szexrabszolgaként.

2011. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bp1985 ***** válasza:
Elsővel egyetértek, én sem mennék. Főleg nem a hegyekbe. Nem akarok egy medvének a reggelije lenni.
2011. jan. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az első a szívemből szólt! :)))
2011. jan. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én gyakran szoktam sátrazni. Igaz, hegyvidéken még nem, de másutt gyakran. Tervezek egy erdélyi sátrazást, nem kell félni, a medve és a farkas elkerüli az embert. Már nagyon várom a nyarat.
2011. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Merre mennétek? Fekete-Tisza?
2011. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Na ja mert Ukrajnában ez a fő foglalkozása az embereknek ,hogy ölnek ,elrabolnak.

Nyugodtan mehetsz ,nem lessz semmi bajod.

Én is voltam és még most is élek.

2011. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mivel mi is sátorozni készülünk,így sok infót olvasok,hogy mit kell csinálni és mit nem lehet csinálni..

Egy jó tanács a hegyi sátorozásnál ahol medve is van..

Tanácsolják,hogy ha eszel,és végeztél az evéssel,minden papírt,ételmaradékot egy zacskóba tedd,és zárd el egy zsákba.Ne dobd ki,ne dobd el,mert messziről kiszagolják az állatok.Tanácsolják,hogy ne ott egyél ahol a sátort akarod felállítani.Ha ettél,és mindet elpakoltál(nem szemeteltél) akkor menj pár száz méterrel arrébb,és ott sátorozz le.

A szemetelés nem kérdés,gondolom.Az ember ha kimegy a természetbe akkor óvja,és figyel rá,nem szemetel..

Egyébként a bátyám már sátorozott Ukrajnában..Igazából nem szabad,de vannak kijelölt túra helyek ahol engedélyezik a sátorozást.Vannak magánterületek ahol felverheted a sátradat,és ha jön a tulaj akkor megkéred,hogy 1 éjszakára engedje meg.HA nem engedi,akkor tovább kell menned,de többnyire beleegyeznek ha látják,hogy igaz túrázó vagy,és nem kiránduló aki csak szemetelni,rombolni tud..

2011. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg azért én a helyedben (bár nem tudom, hányan mentek) egy őr ajánlott :)
2011. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én Ukrajnában élek. Imádunk magyar turistákat enni :)


Most nem ajánlom a sátorozást, mi nyáron voltunk. Vannak kijelölt helyek, fizetett. Egyébként nemzeti parkokban.

2011. jan. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Éppen ez az. Nem akarok fizetni.

Részben egyedül megyek. Csupán a túra egyik felénél lesz társam.

Nem szemetelek. Amúgy is nagyon nem szeretem az ilyesmit.

Azért dúrva amiért Ukrajna Magyarországon egyenlő a bűnözés szinonímájával. Pedig e téren alig állunk jobban mint ők.

Köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 13. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!