Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha választhatnál az alábbiak...

Ha választhatnál az alábbiak közül, hová mennél nyaralni?

Figyelt kérdés

A. Törökország

B. Ciprus

C. Egyiptom

D. Horvátország

E. Tunézia

F. Görögország


Indokot is kérnék! Köszi mindenkinek


2011. jan. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szia, én Egyiptomba mennék, mert: szeretném kipróbálni az arab tudásomat,közelebb lennék a szerelmemhez, megnézni a gyönyörű piramisokat :) és hát nagyon szeretem a kultúrát és ott nagyon bő a kínálat
2011. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyiptom.


Piramisok, jó időjárás, Nílus, sivatagi túrák, arab kultúra, óegyiptomi leletek.


Ha már ezek közül lehetne választani, a legextrábbra mennék el.

2011. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ciprus vagy Tunézia ! Görögben már voltam,horvátban is és most újat próbálnék ki ! Egyiptomba soha nem mennék
2011. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló és 2. válaszoló:


Sziasztok, igazából mi nagyon húzúnk az Egyiptom felé, meg kell hagyni, hogy a kultúra és látványosságok mellett a strandok sem nyújtanak közönséges panorámát. Egyszerűen gyönyörű az ottani part!


3. Válaszoló: Ciprusról nem tudunk semmit szinte, Te már voltál? Valami infó? A képek szépek róla.

Tunéziában meg állítólag hideg a víz, hűvös szellő fúj még melegben is, ezt egy ott járt szomszédunk mondta.


Köszi a válaszokat.

2011. jan. 7. 20:08
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tunéziában hideg a víz? Mikor járt ott, én természetesen nyáron és nyár végén is voltam. 4* jártam ott, de én csak csodálatos meleg vizet és homokot találtam.

Görögország szintén jó, ott is voltam 4*..

Mentem volna bárhova is még1*, ha rossz lett volna?

Azért belefért még Egyiptom és Törökország is.. Idén úgy tűnik török lesz az uticél...

2011. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiptom!Ott voltam nászúton,azóta visszavágyom.
2011. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Horváth közel van, Cipruson megy a területi vita, Törököknél földrengés@robbantások, Görögök csóróbbak mint mi. Tunéziáról nem tudok sokat, így marad Egyiptom. Ezen lüke felsorolás nélkül is oda mennék. Ott van mit nézni.
2011. jan. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Horvátoknál voltam tavaly meg 23évvel ezelőtt.oda még biztos megyek mert jól beszélem a nyelvet.idén görögökhöz szeretnék.kizárólag kemping és ha lehet természetes,turistáktól mentesebb helyekre szeretnék menni.búvárkodás,hegyi túrák,élővilág,stb.
2011. jan. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországban és Görögországban már voltam,minkét országba elmennék újra,bármikor.Ezeken kivül talán Ciprus vagy Tunézia lenne ahová elmennék.
2011. jan. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Törökország, mert régóta kiakarom próbálni, milyen alkudni. :D Egyébként nagyon szép országnak tartom, Isztambulban él kint egy török ismerősöm, talán vele is találkoznék. :) Szeretném látni a Boszporusz-hidat. :) Gazdagnak vélem a kinti kultúrát és rendkívül izgalmasnak. :)
2011. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!