Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vajon okos döntés lenne?

Vajon okos döntés lenne?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szeretné,hogy hagyjam ott az iskolát és menjek ki vele Londonba.Mire kimennék,ő tudna nekem biztos állást adni és lakhatnék nála,mert van egy üres szobája.Neki nagyon jó állása van,ugyanott végzett,ahol én fogok végezni jövőre.Hetente kap 300.000 ft-ot és az igazat megvallva,nagyon felkeltette az érdeklődésem ez a London téma:).Ti mit gondoltok,megérné vele kimenni?
2010. dec. 25. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszek az ismerősödnek..Kizárt,hogy hetente 300.000 forintot keressen..Gondolom FONT a fizetése csak átszámolva lenne ennyi forint..De ez akkor is kizárt,ugyanis ez azt jelentené,hogy hetente 916 fontot keresne.Az havi szinten 3664 font..Komolyan mit dolgozik? Csak mert a főnököm aki Angol,és egy építőipari cég igazgatója nem keres ennyit..

Erre mondják,hogy messziről jött ember azt mond amit akar..

mellesleg én a helyedben a sulit befejezném,mert szakképzetlen emberekre Angliának sincs szüksége..

2010. dec. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1/ Tanulj, mert hülyék ott sem kellenek!

2/ 300.000 Ft/hét(?) nem elértetted és csak 300 Font/hét??

2010. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

OTT NE HAGYD A SULIT!!!

Ne bízz meg 'ismerősökben' mert megszívhatod.

2010. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm azt mondta, hogy Németországban van több klubja (szórakozó helye) és egyszer látogassam meg, tudna munkát. Mindezt interneten keresztül beszéltük, kérdeztem, most is kinn van-e, azt mondta igen. Lecsekkoltam IP alapján, honnan ír és kiderült, hogy Pécsről. Eléggé ledöbbentett, hiszen nem magyar helységnévre számítottam. Országos haverok voltunk pedig, ennyit erről, gondolom azt akarta, hogy irigykedjek. Szerintem tehát hülyeség lenne otthagyni a sulit, fejezd csak be, aztán akár lehet szerencsét is próbálni.
2010. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátodat vagy megválasztották nyomban miniszternek,

vagy hazudós egy kicsit!!!!!!


300ezer Ft/hét azaz: 1 200 000 Ft/hó !!!

Hát persze......


GONDOLKODJ EGY KICSIT !!!


(Mellesleg hány éves vagy? Fiú/lány? Milyen suliba jársz?)

2010. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...Kereshet ennyit a haverod ha a londoni drogmaffiaban bennevan es legalabb hetente 20,30 g kokajint elad, akkor talan,de az nem legalis munka, az angol borton meg neked sem lenne jo mert tele van negerekkel...maradj a sulinal!
2011. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!