Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jó döntés görög országba...

Jó döntés görög országba menni nyaralni?

Figyelt kérdés
utazási iroda által megyünk a párommal (busszal) görögbe mert állítolag az olcso és nagyon jó...de más helyről azt hallom h drága kint a kaja és nem is annyira éri meg. Még sosem voltunk tengerparton és szeretnék ha életre szoló élmény lenne, azonak a véleményét kérem akik jártak kint és kiváncsi vagyok minden tapasztalatra?!
2011. júl. 5. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben nem mennék busszal, rémes az út. Én egyszer voltam így, azóta csak repülővel megyek mindenhova. Amúgy görögország nem vészesen drága, de drágább mint itthon, de ez nyílvánvaló, mivel tengerpart. Bár én jobban szeretem Spanyolországot.
2011. júl. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"szeretnék ha életre szoló élmény lenne"


Ha busszal mész, az lesz!!

2011. júl. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az tuti, hogy busszal nem indulnék neki...

Repülővel, autóval már voltam, nagyon jó, nem drága (szerintem).Ha tehetném minden évben görögországban nyaralnék. Most viszont az ottani "helyzet" miatt nem merünk elindulni. Olaszország is és spanyolország is sokkal drágább, ráadásul nekem a görögök mentalitása miatt örök favorit marad.

2011. júl. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen. igazatok van a busszal kapcsolatban...de sajnos most csak erre van keret. nem azért akarunk busszal menni mert ez a szívünk vágya.....
2011. júl. 6. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól döntöttetek. Hova mentek?

Persze a buszozás nem egy leányálom, de sztem a legtöbben azzal mennek.

Mi azért megyünk repülővel, mert sikerült egy jó akciót kifogni, persze busszal olcsóbb lenne.

2011. júl. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mi is voltunk...nagyon szép hely ezért egy életre szóló élménny lessz...nemtudok sokat azb árakról de semmivel nem külömb szerintemm,,
2011. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha be is szeretnetek ulni etterembe es tenger gyumolcseit enni valamint, ami naluk ugye szokas...vagy Uzot, vagy pedig kancso bort rendelnek maguknak.2 szemelyre kb. 25-30 eur.,jobbik esetben. Ha meg barba is betevedtek csak szolok, hogy vigyazzatok az itallal, mivel sok helyen is bombakat ontenek.az italok kb.4-8 EU kozott mozog.Az uzleti elelmiszer, pedig +/-0,20eur cent kozott mozog.Kellemes nyaralast!!!!
2011. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ...amugy a cél az Sarti.....
2011. júl. 11. 18:27
 9/9 Gergő1111111 válasza:
Corsicára gyertek,Franciaország kis sziget ,én itt lakok :))
2016. ápr. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!