Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban mit érdemes megnézni...

Londonban mit érdemes megnézni három nap alatt?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Tower, hétfőn British Museum, Greenwich, Westminster Apátság, esetleg Panopticum.. Aztán jövet-menet Hyde park, Big-Ben, London Eye, Tower Bridge....
2010. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én ajánlom a Portobello Roadot a Notting Hillen, de az csak szombaton igazán izgalmas. Oxford Streetre mindenképp érdemes elmenni este, amikor ki van világítva. Természetesen a palota, Tower, Big Ben, de ezek egymás mellett vannak szinte, ahogyan a Hyde Park is, ami mellesleg nem egy nagy durranás (számomra) csak egy park. Elmehettek a Covert Gardenbe, vagy a Sohoba este, ha más nem embereket nézegetni, hidd el, érdekes lesz. (Ugyanis ennyi arabot még nem láttál egy helyen.) Tate Modern is jó, lent van a parton, szóval azt is be lehet fűzni a toweres sétába, ha kitartó vagy. A London Eye pedig piszok drága és órákat kell sorbaállni. Éppen ezért én sem mentem fel (17 font egy felnőtt jegy), a sorban ha hatszáz ember nem állt, akkor egy sem. De a parton is érdemes sétálni, megnézni az élő szobrokat, meg ilyenek. :) Ja és mindenképp vegyetek off-peak travel cardot, nagyon megéri és akárhova utazhatsz vele. :) Remélem segítettem.
2010. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A British Museumban ha jól tudom egy hónapot is el lehet tölteni, mire végig nézed, nem?
2010. dec. 1. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:

A belvárost. Erre elég a 3 nap. Múzeumra már csak akkor, ha tényleg nagyon ráértek még, bár szerintem nem fogtok. :D


Ha most jöttök, akkor a Hyde parkban érdemes megnézni a Christmas Wonderlandet is (Hyde Park Cornernél van a bejárat).


Az Oxford street is érdekes kivilágítva, bár a tömeg miatt én max 2 percig bírom ott.

2010. dec. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én épületeket nézni nem szeretek.
2010. dec. 1. 13:46
 6/10 anonim válasza:

museum of london

victoria & albert museum

2010. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy hónap azért nem kell a British Museumban. A legérdekesebb dolgokat kell megnézni. Mert nekem pl nem minden volt érdekes, de az egyiptomi tárlat nagyon jó!! Nem lehet kihagyni. Én még a London Eye-t is javaslom. Én legalábbis nagyon ki akartam próbálni, és érdekes volt így. De én még soha nem ültem "igazi" (olyan, amelyik tényleg óriási) óriáskerékben előtte. Nekem a Tate Modern is tetszett. Jó kiállítások vannak. És a múzeumok, képtárak legalább ingyenesek.
2010. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BlackSword ***** válasza:
Akkor a Viktoryt, Nelson admirális zászlós hajója a trafalgari ütközetben... Ha jól tudom ott van kiállítva
2010. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg ingyenesek a múzeumok és képtárak?
2010. dec. 2. 07:32
 10/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb ingyenes tényleg. Itt nézz körül amúgy, nagyon jó oldal:

[link]

2010. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!