Gaboee23 kérdése:
Visszafordíthatnak az osztrák határon olyan autóval ami cégen van, de nekem a céghez nincs közöm?
Figyelt kérdés
sziasztok!
december 15.-en Ausztriába utazok autóval de sajnos csak olyan kocsival tudok menni ami egy cégnek a nevén van amihez nekem semmi közöm. az autó papírjai rendben vannak.
a kérdésem a következő lenne:
beleköthetnek bármibe a határon vagy egy esetleges rendőri ellenőrzésnél?
nem akarom, hogy visszafordítsanak vagy bármi.
köszönöm a válaszokat!
dec. 10. 13:22
11/18 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek
dec. 11. 08:13
12/18 anonim válasza:
Ki az a hülye cégvezető aki odaadja a céges autót egy olyannak aki nem áll a cége alkalmazásában?
14/18 anonim válasza:
Jelezzen már valaki, akit az elmult években megállítottak az osztrák-magyar határon!
Évente 4-6 alkalommal lépem át Hegyeshalomnál a képzeletbeli országhatárt, de egyetlen embert nem látok ott soha.
15/18 anonim válasza:
3 az ideiglenes ellenőrzés azt jelenti jellemzően, hogy egy - két rendőr beszélget egy bódé mellett.
16/18 anonim válasza:
#14 De akkor is idejár és dühödten lepontoz mindenkit, aki elmondja mi a valós helyzet. ;) Legyen neki szép napja
17/18 anonim válasza:
#16.
Megértelek, persze legyen szép a napja, és ha jónak látja akkor csak dühöngjön és pontozzon le.😉
Ám akkor sem tudok mást írni, csak azt, amit személyesen tapasztaltam.
/#14 voltam/
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!