Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy 4 napos izlandi utazás...

Egy 4 napos izlandi utazás kb. mennyiből hozható ki az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés
Nyáron, egyedül, Budapestről repülővel, csak kézipoggyásszal. Egyszerűbb, de kulturált szállás, étkezés nélkül. Étkezés boltból, esetleg egy rendes ebéd valahol. Autóbérlés. Főbb látványosságok a fővárosban + ami bérelt autóval észszerűen meglátogatható ennyi idő alatt.

tegnapelőtt 00:24
 1/10 anonim válasza:
27%
1-1,5 millió
tegnapelőtt 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
1.-s hogy lenne 1.5 M? Nekunk Botswana volt akb annyi ketonknek egy honap es berelt 4d4 negy napra. Szerintem par szazezer forint, mindenkepp kevesebb mint 500e.
tegnapelőtt 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg a COVID előtt jártam ott. Legolcsóbb szállás 130 euró volt éjszakánként akkor

Én nem autót béreltek, hanem buszos kirándulásokra mentem, azok kb 120-150 euró volt naponta

Nem olcsó ország az biztos

tegnapelőtt 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt bizony le kell ülni összeadni. A jó hír, hogy simán megteheted te is. Keresel a neked megfelelő időben repjegyet, nézel szimpi szállást, ráguglizol az autóbérlésre meg a belépőjegyekre és már meg is vannak a fix költségeid.
tegnapelőtt 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
9%
#2: Az agyad kevesebb, mint 500 ezer te agyalágyult. 1 napra is több, nemhogy 4-re.
tegnapelőtt 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
@5 Egy napra több, mint 500k? Napi 1250 euró nem elég Izlandon? :DDDDD
tegnapelőtt 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
21%
#6: legalább a kérdést olvasd el könyörgöm, egyszerű barátom...
tegnapelőtt 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amennyire eddig áttekintettem a repülőjegy, szállás és autóbérlés árakat, tényleg nem olcsó ország (ezt egyébként is tudtam), de ez az 1-1,5 millió így is hatalmas túlzásnak tűnik. Kérlek, olyan írjon, aki reális segítséget tud nyújtani, pl. mert van saját tapasztalata.
tegnapelőtt 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A 4.-s pontosan leirta hogy kell koltsegbecslest csinalni.
tegnapelőtt 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi 2022-ben voltunk 9 napot.

Kocsibérlés 1200 EUR volt, a szállások napi 60-120 EUR között változtak (volt, hogy hostelben aludtunk). ètteremben egyszer ettünk, de minek után 60 EUR-t fizettünk két tányér levesért, meg két korsó sörért, ezért többnyire szupermarketekben vettünk szendvicseket, vagy ha tudtunk fözni a szálláson, akkor összedobtunk vmi tésztát vagy rántottát. Szóval ebböl kiindulva 4 napra 1 före sztem kb. 1200-1300 EUR-bol (mostani arfolyamon kb. 480-520k HUF) ki kell, hogy gyere (plusz a repjegy).

Arra figyelj, hogy szallasokat es a kocsit foglald le idoben. Foszenzonban (nyaron) nagyon gyorsan megtelnek a szallasok (foleg az olcsobbak), tehat marcius kornyeken sztem mar legyen lefoglalva minden. a tankolas is kicsit korulmenyes, mert 200 EUR-t zarol a bankkartyadon a rendszer minden tankolasnal, szoval legyen eleg fedezeted. (plusz autoberleshez is kell eloleg).

tegnap 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!