Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért tartják sokan gáznak,...

Miért tartják sokan gáznak, vagy éppen nevetségesnek, ha valaki szeret a Székelyföldre utazni? Vagy ha valaki számára Székelyföld a minden?

Figyelt kérdés

Csak mert itt több fórumon is lehurrogják azt, aki Székelyföldre szeretne utazni. Olyanokat írnak pl. hogy valódi utazás kellene az illetőnek, nem pedig a Székelyföldre utazni, meg hogy aki Erdélybe a székelyekhez utazik, az nem civilizált, nem akar világot látni.


Pedig tele van szép helyekkel Erdély és békesség is van ott (nem úgy, mint az USA-ban vagy Nyugat-Európában) Miért éri kritika azt, aki Erdélybe, a Székelyföldre utazik?



tegnap 08:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

"békesség is van ott (nem úgy, mint az USA-ban vagy Nyugat-Európában"

Szerintem inkább az ilyen ostoba és értelmetlen kijelentéseket miatt kritizálnak.

tegnap 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Nincs semmi baj a Székelyföldre utazással, aki még nem járt ott, nyugodtan menjen.

Egyetlen negatívuma a sok medve lehet, de a táj szép, és van sok látnivaló.

tegnap 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Ebben az országban, ezen az oldalon ahol a politika mindent megmérgez nincs rá más válasz, hogy biztos valami Gyurcsányista DK szektás agyhalott. Ők gyűlölik erdélyt ennyire
tegnap 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Sosem hallottam még ilyet, hogy nevetségesnek tartanák a Székelyföldre való utazást. De azzal sincs baj, ha vki Nyugatra utazik... miért is ne lenne ott békesség? Alpokban, Pireneusokban jártál már?
tegnap 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Maximum valami elvakult magyarellenes tarthatja gáznak. De a többségre nem jellemző.

Én voltam többször is, tényleg nagyon szép helyek vannak arrafelé, nagyon szép a természet, de egyébként is nagyon jó, kellemes emlékeim vannak.

tegnap 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
20+ éve járok oda rendszeresen, soha nem kritizált érte senki, itt sem olvastam soha hasonlót sem. Ha meg mégis ilyet hallanék, egyáltalán nem törődnék vele.
tegnap 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Kik tartják gáznak? Sose találkoztam olyannal, aki annak tartaná. Biztos, hogy nem csak a hangok a fejedben?
tegnap 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már, létezik a dolog. Ha Erdélyben jársz (ráadásul még tetszik is), akkor biztosan valami Nagymagyarország, Trianon, szélsőjobbos ember vagy. Vannak ilyenek. De azért nem ez a többség.
tegnap 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Senki nem tartja gáznak.
tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartják sokan gáznak, kifogtál egy hülyét. Le is lett pontozva durván az illető az előző kérdésednél:


https://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__europa__12827878-ezen..

tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!