Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kell útlevél ebben az esetben?

Kell útlevél ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ryanair járattal Olaszországba (Milánó, Róma, Vatikán, Verona) kell útlevél, vagy elég a személy igazolvány?


Mindenhol azt olvastam, hogy az EU-n belül elég, de szeretnék róla meggyőződni. Köszönöm szépen!



tegnap 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég a személyi.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
tegnap 22:57
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Ez csodálatos! Mindenhol olvasod, de nem elég. És egy ismeretlen egyszavas válasza meg igen. Ha nemet ír, hétfőn szaladsz útlevelet csináltatni?

Minden uniós tagország polgára szabadon utazhat az unión belül személyivel. Hány éve is vagyunk tagok?

tegnap 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy gondoltam, ha többen is ezt írják akik tapasztalták, tehát utaztak, akkor megerősítik, hogy jól tudom. De köszönöm az építő jellegű kommented. :) Legyen szép napod!
ma 09:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!