Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizz Airnek minden egyes...

A Wizz Airnek minden egyes járata késik?

Figyelt kérdés

Azt hiszen megszavazták a legpontatlanabb légitársaságnak.

Saját tapasztalataim szerint is minden egyes járat amivel utaztam úgy átlagban 30-60 percet késett.


tegnap 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem volt már, hogy pontos volt.
tegnap 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hallottam már legendákat, hogy Wizzair gépek időben indultak
tegnap 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy indult idoben de azt Chuck Norris vezette.
tegnap 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak mert mindig a magyar vállalatokat kell szidni, nem feltétlen bizonyítja, hogy tényleg azok, kb 1-2 havonta járok a pesti/bécsi reptéren, kb a 10 kiírt wizzair gépből 1-2 késett. Én pedig életemben 1 alkalommal késtem velük több órát. Fél óra az meg kb nem is késés.. Ha már egy másik gép is késéssel érkezik az indulás pillanatában nem biztos, hogy pont a wizzair kap elsőbbséget, hogy a kifutóra menjen, ha várakozik több másik gép is, ezzel sok mindent nem lehet tenni. De az sem fair, hogy ennyit kell szidni egy árához képest jól teljesítő légitársaságot. Ryanairnél vajon nem ugyanezek a problémák vannak például?
tegnap 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4


Nem azért mert magyar. Igazából mióta túlfoglalás miatt megtagadták a beszállást és felmerülő költségeket nem térítették meg, megutáltam. Maffia társaság.

tegnap 14:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem repülök sokat, de az én Wizz járataim még sosem késtek.

Sőt, emlékeim egyetlen egy gépem késett egy órát, egy Turkish, az is egy ferihegyi vihar miatt, ott le is késtük az átszállást Isztambulban.

(Meg egyszer egy hajnali havazás miatt talán egy KLM, mert jégteleníteni kellett a gépet indulás előtt, de az csak minimális csúszászt okozott, következmény nélkül.)

tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én sokat repülök Budapest Dortmund között/ vissza és van amikor tű pontosan (sőtt hamarabb) felengednek a gépre és egy percet sem késik, viszont volt már hogy több órát késett.

Azért legtöbbször késik kb 20 percet, de nagyon változó

tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5: minden légitársaságnál van túlfoglalás.
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdező legjobban akkor tenné, ha felmenne a bud.hu oldalára és megnézné saját szemmel a késéseket.

Igen, vannak a wizznek jelentős késései, van sok késése, de ha egyszer végre hajlandó lenne a kérdező és a többi félidióta saját szemével szétnézni látná, hogy rengeteg másik légitársaság is rettentő sokat tud késni.

Túlértékelt légitársaságok is iszonyú nagyokat csúsznak, lásd nyári Eurowings, de tipikus a British Airways késés is.

Ráadásul ha ott néznél szét kérdező, nem olyan idiótáktól kapnál választ, mint pl az 5-ös baromja.

tegnap 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap jött a munkatársam Frankfurtból Lisszabonba Lufthansával. Késtek, de még a reptéren beszéltem vele, azt mondta a kapitány közölte velük, hogy a rendkívül erős headwind miatt kb 40 perc késésre kell számítaniuk. Késtek is. Nem magyar társaság, hanem a Lufthansa. Ráadasul mind Frankfurtban, mind Lisszabonban buszos boarding volt.

Én aznap este jöttem haza Pestre Lisszabonból a Wizzel. Már ezek sem olcsók, több mint 200 euro volt a "jegyem"

20:20-ra volt kiírva eredetileg, de már lehetett a flightradaron látni, hogy késni fog a Pestről jövő gép.

Egy órányi késéssel indultunk. Sűrű elnézeskérések közepette Károly Bence, a kapitány elmondta, hogy a rendkívül erős szembeszél miatt több mint 4 óra lett az útjuk Portugáliába. Visszafelé pont ezért elég lesz 3 óra 10 perc.

Az egyórás késést ugyan nem tudta behozni, de tényleg itthon voltunk 3 és fél óra alatt.

Ha egy társaság úgy működik, hogy reggeltől estig forgatja a gépeit, akkor abban jó eséllyel benne van, hogy néhány forduló után már összeszed valamennyi késést. Főleg jellemző ez a fapadosokra, ahol a nagyobb ráhagyással dolgozás a működési modelljükkel szöges ellentétben lenne.

Ez nem vonat, a repülés sokkal nagyobb kiszámíthatatlansággal működik. Olyanokkal, amikről az átlag utasnak fogalma sincs.

Ha csökkenteni akarjuk a késés esélyét, akkor a reggel hatos járattal menjünk

tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!