Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizz Air miért ennyire...

A Wizz Air miért ennyire közkedvelt társaság?

Figyelt kérdés
[link]
szept. 16. 08:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azert nepszeru, mert altalaban olcsobb, mint a hagyomanyos legitarsasag (persze mindig ellenorizni kell, foleg, ha csomaggal utazol)

Masreszt pedig sok helyre mas tarsasaggal nem lehet eljutni kozvetlenul.


Nyilvan ott sporolnak, ahol lehet - a biztonsagon nem tudnak, ezert az ugyfelszolgalaton probalnak sporolni, az embereknek ezert van rossz velemenye a wizzairrol.

szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

A Wizzair szimplán olcsó és profi.

Bár ahogy a kérdezőt elnézem, még ahhoz is idióta, hogy megtalálja az 5-6000 forintos jegyeit.

szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Kihasználja, hogy nincs más. Egyre kevésbé szeretem.
szept. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom, hogy a linkelt oldalon, hogy olyan nagyon népszerű lenne a Wizz. Egyébként álalában csak a rossz tapasztalatokat írják meg az emberek, ha minden oké akkor nem írnak be. Ezért az árért szerintem rendben van a Wizz, ez egy fapados társaság, a poggyász, a kényelem és a katering ennek megfelelő. A gépflottája kifejezetten fiatal és modern gépekből áll, persze a fapadosnak megfelelő felszereltséggel. Az utóbbbi időben valóban sok a késés, de legtöbbször nem a Wizz hibájából, hanem a túlterhelt légiforgalom miatt. A légiirányítás sokszor nem tudja hova betuszkolni a felszállást, ha valahol valami miatt csúszás keletkezik és ilyenkor borul az egész. A Wizz légiutaskísérők tényleg nem annyira profik, volt már, hogy hirtelen azt se tudta a stewardess, hogy melyik városban van, meg sokszor nem igazán tudják kezelni az olyan helyzeteket, amikor az utas hőbörög, de valószínúleg nem is kapnak annyira profi kiképzést, illetve túl is lehetnek terhelve, vagy alul fizetve ehhez a melóhoz, egyébként nekem még nem volt velük rossz tapasztalatom.
szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Egyetlen törölt járatom volt velük, 3 órán belül intéztek hotelt, kaját, másnapra transzfert. Ez olyan 150 Wizz Air útból. Ha az ember nem nyíg azon, hogy olcsón ennek megfelelő szolgáltatást kap, akkor teljesen oké. Buszon sem érdekel, ha nincs kinyalva a popóm, pedig azzal is utaztam már 30+ órát.
szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

Nekem torolhetnek egyszer igy a jaratomat, hogy ibteznek +1 napot az adott varosban. :) Ez vmi "torzsutas" szolgaltatas vagy sima?


Amugy 4 ezer forintos jegyekkel utazom, pest-debrecwn vonatjegy kb. 5 ezer. Ha ulnom kell erte +2 orat a repteren akkor is megerte, mert amugy a ryan arai is jok, de duplaja ennek altalaban (kifogtam ott is azert erdekesen olcson, felek is tole kicsit, mert azzal meg nem mentem).

A lenyeg, hogy atlag halando, mint en biztos nem utazna, ha nem lenne ilyen olcso, igy meg inkabb csendben vagyok, ha kesik, vagy egyeb.


Btw volt olyan,mikor 4 ora kesesert kaptunk kajakupont, amibol mint a kiralyok ettunk. :) Valszeg ez az egyetlen repter,ahol kajakuponbol meg lehet kajalni a repteren barhol. (Varso)

tegnapelőtt 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó. Velem sose voltak “szemetek”.
tegnapelőtt 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!