Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Wizz Air miért ennyire...

A Wizz Air miért ennyire közkedvelt társaság?

Figyelt kérdés
[link]
szept. 16. 08:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Olcsó. Sok olyan helyre van járata, ahova más légitársaságnak nincs. És Európán belül pár órás útra nem is kényelmetlen.
szept. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1


Csak azt nem értem miért ilyen szemetek a kliensekkel.

szept. 16. 09:02
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
#2 mire gondolsz?
szept. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Sokan lepontozzák minden kategóriában egy csillagra, mert nem olvassák el az utazási feltételeket, aztán felháborodnak, amikor megtudják, hogy nem vihetnek kézipoggyászt vagy hogy nem ülhetnek egymás mellé ingyen.


Persze sok a késés és a váratlan helyzeteket is bénán kezelik

szept. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenhol népszerűek.

[link]

szept. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2: Mire gondolsz?

Nem utaztam ebben nagy késéses időszakban, így ezzel nem volt gondom.

Ügyintézés szerintem mindenhol nehézkes, ha valami probléma, panasz van.

szept. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Justinianus ***** válasza:
72%

"ennyire közkedvelt"

"szemetek a kliensekkel"

Ezek szerint a kliensek azt szeretik, ha szemetek velük. :)

szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Én nem kedvelem, sokszor késnek és kártérítést még egyszer sem kaptam. Viszont mivel gyakran utazom, munka miatt, de 2-3 napos privát utakra is, van ahová mással nem jutok el.

Így az van,hogy elfogadom, mert más nincs.

szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy érzelmeztem, hogy irónikus volt a "közkedvelt" jelző a kérdésben. Hisz a linkre kattintva 2 csillagos értékelés látható.


Az értékelések között egy csomó olyan van, ahol azért pontozták le, mert nem fogták fel, hogy ez egy fapados légitársaság.

szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Azért szemetek a kliensekkel, mert ez jön le a hírekböl. Rendszeresen repülök velük, sose fordult elö még semmilyen problémám velük. Nyilván ez nem jelenti azt, hogy amik a hírekben megjelennek róluk, azok nem lennéngek igazak, de ilyenkor mindig a számokat kell nézni. Nézd meg 1 nap hány Wizz járat érkezik meg indul Bp-röl. Nyilván abból nem lesz hír, ha egy Wizz járat rendben leszáll, idöben, es az utasok probléma mentesen megérkeznek a célállomásukra, pedig láss csodát, ebböl az esetböl van több. Nem védeni akarom öket, mert ha meg gáz van, akkor lehet, hogy tényleg nem etikusak, és még én is lehetek olyan helyzetben, hogy megszivatnak, csak azt akartam mondani, hogy ne a médiában látott hírekböl vonj le következtetéseket. Ezek sokszor ilyen külso érdekböl "megszületett" hírek, pl. biztosító társaságok ebböl élnek, hogy be legyél parázva, és rohanj hozzájuk biztosítást kötni törölt járatra.
szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!