Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Kanári szigeteken legális a...

A Kanári szigeteken legális a marihuána?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom, hogy Spanyol törvények vonatkoznak ugyanúgy, hisz Spanyol fennhatóság, de azért megkerdem

szept. 7. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
10. Senki nem mondra, hogy kint intézkednek. Még azt sem írtam, hogy esèlyes a bukta. Csak azt, hogy a magyar jog szerint nem fogyaszthat kábítószert sehol.
szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
De akkor most ez egy ilyen jogi paradoxon, nem? Mert teszem azt nem fogyaszthat drogot sehol, de gyakorlatban a magyar államnak nincs joga vagy bármilyen eszköze arra, hogy szankcionáljon olyat ami a határain kívül történt. Kvázi az ég világon semmi köze hozzá.
szept. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

De, van.

Pl., ha van olyan hülye, hogy közösségi oldalon fotóval elhenceg vele.

szept. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az nem bizonyító erejű. Lehet, hogy csak nagyzolásból imitálta pl. Nem véletlenül ilyen “bizonyítékokra alapozva” nem tud az ügyészség vádat emelni. Ha te egy hatalmas cannabis ültetvénnyel fotózkodsz az legfeljebb arra elég, hogy felhívd magadra a hatóság figyelmét és kimennek hozzád tényleges bizonyítékokat gyűjteni.
szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!