Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik ma olyan ember rajtam...

Létezik ma olyan ember rajtam kívül Magyarországon, aki nem megy görög meg horvát meg tudomisén milyen tengerparti nyaralásra?

Figyelt kérdés
Én se a pénz miatt megyek, hanem mert egyedül minek menjek tengerpartra nyaralni sajnos. Csak unom már hogy a fb ismerősök közül 10/11 tölti fel a tengerpartos, seggáztatós fotóit.

júl. 24. 20:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
42%
En alberletben elek de kb mar 15 milliot elkoltottem utazasra (nem nyaralas). Nekem az utazas egyenerteku az oxigennel.
júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
19%
20-as, mit nézel évente 4-5-ször Magyarországon? Tényleg érdekel.
júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
39%

"Csak unom már hogy a fb ismerősök közül 10/11 tölti fel a tengerpartos, seggáztatós fotóit.

"


Majd mások nem fogják feltölteni a képeiket, mert neked nincs kivel menned...

júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
17%

Birkaszellem. Horvát/görög:

ár/érték arányban jobban megéri, mint a balatonos lábaztatás.

Persze ez még mindig 1 opció/ év kategória. Van, aki ezt sem engedheti meg. Meg van az, aki kognitíve nem jut el messzebb, mint mások másolása. Nem sokkal jobb, ha valaki tovább is tud gondolkodni, de még mindig az előző kategóriával foglalkozik. Szóval, remélem túl tudsz ezen lépni.

Én feladtam itt kérdéseket EU-n belül is egyéb lehetőségekre. Hát nem volt érdemes. Pláne egyedül keresve utitársakat.

Ez van, általánosságban véve, ez ilyen pleb mentalitású kis ország. Tisztelet a kivételnek. Elnézést a tudatosan vállaltan plebejus identitásúaktól.

júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
25%

22: Eger, Miskolc, Nógrád-vidék, Bakony, Pécs.

Tavasszal voltam Egerben, Nógrád-vidéken, és Pécsen. 2 héttel ezelőtt Miskolcon nyaraltam, az egy szerelemhely és többször visszatérek. Illetve Pécsen még csak egyszer voltam, de visszamegyek. Sopronban szintén egyszer voltam, de az nem lett kedvenc hely. A Bakonyban van egy törzshelyem, de onnan még mindig tudok menni többfelé. Én leginkább túrázó vagyok amúgy. De csak az elmúlt 6 évben kezdtem el így utazgatni. S akkor a Mátra még kimaradt.

júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
23 mekkora egy öntelt utolsó sz. mert féreg vagy! Tiszta szívből kívánom, hogy hamarosan neked se legyen kivel menned! R. hadj meg egyedül!
júl. 25. 21:03
 27/35 BeefEater ***** válasza:
100%

Erre csak az a megoldás, hogy ne Facebookozz annyit, mert csak rossz hangulatod lesz tőle.

(Ha ez segít, nekem sincs idénre már semmilyen tengerparti nyaralás betervezve.)

júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
11%

Nyaralni? Annál nagyobb baromságot én nem tudok elképzelni. Utazni imádok, az más.


Szóval elmennek oda, ahova mindenki megy, ezért nem férnek el, mert egész Európa egyszerre akar ugyanott lenni, ugyanakkor, és ezért 2-3-szor annyiba kerül egy szállás, mint bármikor máskor az évben. Ez a nyaralás. Még az is kiváló benne, hogy ilyenkor semmit, de semmit nem tapasztalnak a helyi kultúrából, csak jó tönkreteszik a bolygót, és teleszemetelik.


Utazni tök jó, van hogy 30 napig alszom hotelekben, és alig költök többet, mintha itthon lennék. Valószínűleg azért, mert nem arra megyek, mint mindenki. Egyedül a legjobb, mert akkor inkább beszélgetnek veled a helyiek, és ez az értelme az utazásnak... meg értelemszerűen mindig a helyi nyelven kell beszélni, és úgy viselkedni, ahogy ők... na jó, a dzsámiba ne menj be, mert ugyse tudod, hogy mit kell csinálni :)


Facebookra kitenni képet soha. Be se léptem egy évtizede...


Repülni is tré...

júl. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
55%
#28 Be vagy sózva, vagy minek utazol ennyit? 😄
júl. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
49%
Drága kérdező, nem gondoltál még arra, hogy a bájos borsodi panelproli modorod miatt vagy egyedül? Ahogy elnézem, te már rohadsz is belülről.
júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!