Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik ma olyan ember rajtam...

Létezik ma olyan ember rajtam kívül Magyarországon, aki nem megy görög meg horvát meg tudomisén milyen tengerparti nyaralásra?

Figyelt kérdés
Én se a pénz miatt megyek, hanem mert egyedül minek menjek tengerpartra nyaralni sajnos. Csak unom már hogy a fb ismerősök közül 10/11 tölti fel a tengerpartos, seggáztatós fotóit.

júl. 24. 20:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
22%

10

Ok de én inkább azt a pénzt akkor már a lakásra költöm, hogy ahol gyakorlatilag egész évben laksz az olyan legyen mintha nyaralnál egesz évben. Az ott van mindig, nem egy olyan kiadás ami csak ugymond kidobsz az ablakon és max pár fénykép marad meg amivel jampizhatok facebookon.

júl. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
17%
Én se megyek és én is unom ezt bámulni
júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
81%
#11 a nyaralás annál azért jóval több, hogy elmész A-ból B-be, ott vagy, csinálsz pár fotót fészbúkra. Egy idegen kultúra, nyelv, gasztronómia, életstílus megismerése.
júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
75%
Mi imádunk nyaralni, de soha nem teszunk ki ilyen fotókat a FB-ra. Szerintem nyaralni szuper, ha van kivel vagy ha vannak gyerekek, hisz sok uj élményt és emléket szerzunk. Nagyon szeretem az elotte levo tervezgetést is. Persze egyedul én se mennék. Ha nem érdekelnek ezek a képek, csak gorgess tovább, nem kotelezo megnézni.
júl. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
88%

11

Azért nem mindenkinél az a szitu hogy vagy ez vagy az. Van akinek futja a lakásra meg a nyaralásra is. Nem mindenki él mélyszegénységben.

júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
19%

13

Nem érdekelnek az emberek, sem a kulturájuk, sem a kajáik. Max a természet ami le tud nyűgözni. Voltam párszor a tatrában meg az alpokban, az tényleg szép volt. Ember alig.

júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
69%
Mi Izlandon voltunk.
júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
19%

10 éve voltam utoljára Horvátországban, Görögországban még nem voltam.

Engem annyira nem vonz a tengerpart, csak ha valami más látnivaló is van a környéken.

júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
31%

16!

Engem meg pont a hegyek nem mozgatnak meg annyira :) A vízpartot szeretem és a meleget (biztos azért, mert halak a horoszkópom 😁) Ettől még én sem tudok mindig nyaralni menni, és megértem, ha más sem megy, bármilyen okból kifolyólag dönt is így. Ezen felesleges vitatkozni szerintem.

A lakásra meg csak annyit költök, hogy jól érezzem magam benne, nyaralni nem ott akarok, nekem ahhoz pont a környezetváltozás kell. Ez is annak az ékes példája, hogy mennyire különbözőek vagyunk 🙂

Ja, és semmilyen közösségi vackon nem vagyok fenn, szóval csak azok tudják, ha utazni voltunk, akiket érdekel 😀 Viszont szívesen meghallgatom mások élménybeszámolóit, és ha hasznos tapasztalatot hallok, azt el is raktározom, később még jól jöhet...


Kérdező, amúgy van olyan (lány)ismerősöm, aki szinte minden évben a (fiú)barátjával megy ide-oda, igaz, hogy nem a klasszikus "seggáztatós" nyaralásra járnak, hanem sok a városnézős és egyéb program, de pl. Nizzában meg Máltán is voltak. Szóval ilyen is van, ha csak az a gond, hogy egyedül nem jó, akkor barátot/barátnőt is próbálhatsz beszervezni, hátha van olyan a környezetedben, akit szintén csak ez tart vissza.

júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
23%

Őszintén szólva engem nem nagyon izgat tengerpart és ráadásul máshol másféle klíma sem, közben egyelőre Magyarországot szeretném felfedezni. No meg egy tengerparti nyaralás mellett már nem tudnék egy évben 4-szer vagy 5-ször üdülni Magyarországon, de egyelőre azt igénylem. Nekem ez így teljesen megfelel, hogy egész évben állandóan utazgatok a szép országunkban. :-)

Egyszer talán megnézem a tengert már csak azért is, illetve egyszer legszívesebben New York-ba látogatnék el. De igazából ennyi, én itt nagyon jól vagyok. Az időjárás szeszélyességétől eltekintve én egyáltalán nem is panaszkodok. Szeretem az enyhe ősz-telet és a nyarat. Én ide vagyok teremtve.


35/F

júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!