Kezdőoldal » Utazás » Európa » El mernétek menni egy görög...

El mernétek menni egy görög szigetre úgy hogy nem foglaltok szállást és a parton aludnátok?

Figyelt kérdés
júl. 24. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem
júl. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem merés kérdése, hanem józan észé.
júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
18 évesen lehet megcsináltam volna, de már kösz nem :D
júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Akinek nincs pénze normálisan utazni, az inkább ne menjen sehova, de komolyan. Látok tiktokon is olyan videókat, hogy 3 napig kocsiban aludtak, meg gyorséttermi wc-ben mosakodtak, de lementek xy nyaralóhelyre. Minek? A csórók tömeges utazása (filléres fapados repjegyek) sem igazan tesz jót a bolygónak.
júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe nem jutna. Nem azért mert nem merem, hanem mert abszolút a komfortzónámon kívül lenne.
júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem ismerem a biztonsági előírásokat, és hogy mennyire veszélyes a környékben lézengő emberek miatt. De ha egyikkel sincs baj, akkor is alaposan fel kell mérni a helyzetet, hogy dagálykor ne sodorjon be a víz a tengerbe. Kellemetlen arra ébredni, hogy megfulladtál.
júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nekem elég nagy igényem van a kényelemre, pl. legyen normális tisztálkodási és WC lehetőség. Főleg nyáron a nagy melegben, izzadás, stb.
júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Horvátországba mindíg így megyünk legalább lehet alkudozni.

Görögbe nem tudom működik-e úgyhogy inkább foglalj

júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hollófernyiges ***** válasza:
91%
Aludtam már tengerparton. Romantikusan hangzik, de nem túl kényelmes: a homok vizes és kemény, állandóan fúj a szél, reggel túl korán világít a szemedbe a nap. És a görög rendőr is valószínűleg elzavar ha meglát, lehet hogy meg is büntet.
júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Egy hónapja túráztam így több héten át Krétán az E4-es túraútvonalon. Nem volt semmi gond.
júl. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!