Kezdőoldal » Utazás » Európa » Máltán milyen a tömegközlekedés?

Máltán milyen a tömegközlekedés?

Figyelt kérdés
Mennyire járható be busszal? Egyedül mennék és nem tudok vezetni.

júl. 22. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
júl. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valakinek van személyes tapasztalata?
júl. 22. 11:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, kissé hektikus, olcsó. Tallinja explore kártya valami 25 euro, 7 napig jó a legtöbb buszra.

A menetrend csak iránymutatás, csak akkor áll meg a busz, ha leinted, illetve jelzel időben, és ha tele van, akkor meg sem áll.

Főszezonban sokan vannak.

Van, ahova nagyon nehéz és sokáig tart busszal eljutni, de kis tervezéssel megoldható.

Tallinja appot szedd le mindenképp.

júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó. Elég jól szervezett. Indiaiak vezetik a buszokat, ezért készülj egy kis rallira néha-néha.
júl. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi csak az alábbi viszonylatokon utaztunk:

Tarxien-Valletta, Valletta- kompkikötő (Gozo), Valletta-St. Julian's, Valletta-Luqa

Nekünk semmi problémánk nem volt vele, elég szervezettnek tűnt, bár még 2019-ben voltunk.

júl. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amire viszont figyelj: ha tomegkozlekedni akarsz akkor a tallinja-t berletet a repteren vedd meg mert legkozelebb csak a kozponti buszpalyaudvaron van ami eleg messze van innen. Automataban vagy info ponton kaphato de a repteren szerintem csak automata van. Nekem kb 14 km seta volt a kozponti pu mert folyamatosan azt hittem lesz kozben automata.
júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó. Reptéren tudsz bérletet venni, szerintem elég drága, de megéri.

Ha várod a buszt a megállóban, akkor le kell inteni, különben nem áll meg.

Ha tele a busz és nincs leszálló, akkor nem áll meg.

Nekünk nem volt vele problémánk, klímás buszok járnak egész gyakran.

júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ne feledd hogy ott másik oldali a közlekedés, ennek megfelelően menj a buszmegállóba. Ne a szembe irányba állj ahhoz képest amerre szeretnél menni. :D
júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
baloldali közlekedés... legfontosabb. Sőt a konnektor se lesz jó:)
júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak Valletta központ meg a repülőtér között vettem igénybe, de semmi problémám nem volt. Szűkek az utcák, kanyarognak a bazi nagy buszok amiket indiaiak vezetnek. Nem gyors, de ebben a kőhalmazban nem is lehet sietni. Időben kell elindulni. Egyszer volt, hogy valami baj volt a busszal, félúton behajtott a depóba, és a sofőr meg a supervisor leterelt a járműről, át egy másikra, aztán mentünk tovább. Volt egy tolókocsis brit, az nehezített a dolgon, de megoldották
júl. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!