Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kolozsvár és Vásárhely között...

Kolozsvár és Vásárhely között miért megy 4-5 órát a vonat? És miért kell átszállni? Hol kell átszállni? Érdemesebb busszal menni?

Figyelt kérdés

júl. 20. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sokat megy valószínű érdemesebb busszal.
júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor all meg azert ennyire idoigenyes. Szerintem buszozz,masfel -ket ora busszal
júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van napi kettő közvetlen vonat, azok 2,5-3 órát mennék. Az átszállásos vonatok esetében Războieni-ben (Székelykocsárd) kell átszállni.
júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És buszokat hol találok? Honnan indulnak? Nem találom a menetrendet. Nincs egy angol vagy magyar nyelven is működő BELFÖLDI menetrendes oldal? Az a baj, hogy a keresésekre nemzetközi vagy román oldalakat kapok többnyire.
júl. 22. 14:15
 5/7 anonim válasza:
A buszokat ezen az oldalon tudod megnézni: [link] .
júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azt nem értem, hogy miért nincs reggel vonat? Nem reggel utazna a legtöbb ember? Nagyon rossz a közlekedés, de pluszban nmég olyan időpontokban megy, aminek semmi értelmét nem látom. Van 00 órakor, van egy délelőtt, ami délutánra ér oda, de az csak véletlenül, mert félig egy nemzetközi vonat épp arra jár, és arról átszállással van. Végül van még 3 vonat délután. Miért? Ki tervezte ezt így?
júl. 29. 19:38
 7/7 A kérdező kommentje:
De a buszokat sem értem. Minden alkalommal, amikor buszra vártunk, kimentünk a megállóba, és az emberek úgy álltak ott, hogy nem tudták pontosan mikor jön, csak azt mondták ilyenkor szokott, és reménykedtek. És tök messze elindultak úgy kábé, mintha stoppolnának. Hogy járnak így az emberek munkába, vagy elintézni valamit. Aztán megállók meg olyanok, hogy sok esetben megáll egy kanyarban, ahol semmi nincs, nincs tábla, de ott a megálló. Ha mégis lenne megálló, abban menetrend nincsen. Van 10 busztársaság, akinek ott áll meg a busza és egynek sincs kint a menetrendje, esetleg egyetlen.
júl. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!