Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan működik a Bolt applikác...

Hogyan működik a Bolt applikáció? Mennyi a tényleges ár?

Figyelt kérdés

Horvátországba mennénk nyaralni egy hónap múlva. A reptér eléggé messze van a szállástól, jogsink nincsen, busz meg nem nagyon jár oda. Ezért maradt a taxi megoldásként.


Sok transzfert néztem, a bolt volt a legszimpatikusabb nekem. Le is töltöttem az appot, beírtam, hogy honnan hova akarok menni.

Ilyenkor kiír kocsinként egy árat. Ez az alap ár (a foglalás ára) és erre jön rá +km vagy perc ár? Vagy hogyan működik?



jún. 30. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a teljes ár, szerinted miért kérték az induló-, és célállomást?
jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalábbis Budapesten az app előzetesen csak becsült tarifát ír ki, mivel a tényleges végösszeget az határozza meg, amit a taxióra mér a kocsiban az utazással és várakozással eltöltött idő és a megtett kilométerek alapján. Nagyjából stimmelni szokott a becslés, de kisebb-nagyobb eltérések lehetnek azért a forgalmi viszonyok függvényében.
júl. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!