Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kalinyingrádba most mennyire...

Kalinyingrádba most mennyire biztonságos elutazni európaiként(magyarként)?

Figyelt kérdés
jún. 28. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
A biztonsággal nincs baj, inkább azzal, hogy ha Oroszországba utazol, akkor fokozottan meg fognak figyelni a magyarországi és EU-s hatóságok.
jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

oroszosz területre mostanság becsületes ember nem utazik.

Ezen merengj el, szedd össze magad, tanulj történelmet és maradj csönben.

Ne okoskodj.

jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2

Nem lesz attól kevésbé becsületes senki, aki mostanság orosz területre utazik.

Az orosz kultúrának semmi köze ahhoz, ami most történik.

Néhány hatalommal rendelkező őrült játéka ez, ami majd idővel befejeződik. Háborúk jönnek, mennek, a kultúra viszont marad.

Akik csak a történelmet bújják, azok gyakran képzelik, hogy az események mögé látnak, pedig csak a felszínt kapargatják.

tegnapelőtt 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs baj a biztonsággal, mégsem ajánlom, egyszerűen azért, mert turisztikailag szerintem nem állja meg a helyét (voltam ott). Nem szép város, pár szép utca van és felejthető panel épületek.

Mellette Gdansk viszont csodaszép, vagy valamivel messzebb Riga.

A Kur-földnyelv viszont tényleg szép a régióban, Szvetlogorszk kisváros is érdekes (Kalinyingrádból elektricskával elérhető).

Önmagában szerintem felesleges elmenni oda, egy baltikumi utazásba esetleg berakható, de akkor is csak a Kur miatt.

tegnapelőtt 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 franciasrac ***** válasza:
Biztonságos nagyon, viszont nem is ennyire csodálatos, mik a terveid ott?
tegnap 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!