Kezdőoldal » Utazás » Európa » Első tengerparti nyaralásom...

Első tengerparti nyaralásom lesz Horvátba, mit csináljak majd ott?

Figyelt kérdés
Nem lesz unalmas? Hol tudok ülni a vízben mint pl egy strandon ahol van a medencének ilyen pereme ahol lehet ülni, ezt,hogy oldom meg a tengerbe? Tengerbe lehet sétálni? Vagy mit kell csinálni?
jún. 23. 19:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ragozni. A tengerbeN leginkább úszni lehet. Sétálni ott, ahol homokos és sekély. A tenger nem medence, nem jellemző az ülőke a partján.
jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Síelj, szánkózz, igyál forró csokit. Sapka, sál legyen nálad. Szerinted mégis mit lehet csinálni a tengerparton?
jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kilométereket gyalogolok a parton, homokozok, bemegyek, úszom, aztán kifekszem a napra, stb. Van olyan, ahol sekély a tengerpart, úgynevezett self ("polc") van a szélén, és órákat lehet "vízilózni". A part érdekes, ha érdekesnek látod. Nézed a hajókat, a többi embert, stb.

Vigyél (vagy vegyél) magas faktorú (50+) naptejet, nagy kalapot, hátadra törölközőt, vagy pólót. Nagyon könnyű a tengerparton leégni, aztán napokig kínlódsz csak.

Aztán lehet várost nézni, főleg este, amikor már hűvösebb van, tök jókat lehet nézelődni, vásárolni, emberekkel ismerkedni, táncos helyre menni. Szerveznek hajókirándulásokat, jellemzően a kikötőben találhatsz ajánlatot.

jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%
Troll
jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
kycsymmel horváthba (L)
jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem lehet nagyon csinálni csak fürdeni meg napozni mint minden tengerparton. Én ezért nem megyek mert engem ez nem tud lekötni.
jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
telefonozzá
jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Snorkelezést tudom ajánlani, Decathlonban lehet venni.
jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%

Én nem tudok úszni, így a víz kevéssé vonz. Háromszor jártam tengerparton. Hogy mit csináltam, ha nem fürödtem?

Pl. kóboroltam a sikátorokban, ejtőztem egy-egy teraszon. Megnéztem az amfiteátrumot, tengerészeti múzeumot. Kimenetem hajócskával delfineket nézni. Bámultam a naplementét és a kifutó halászhajókat. Egyszer egy kápolnából halk ének szűrődött ki. Odasétáltam. Egy kórus próbált. Fantasztikus élmény volt.

jún. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán melyik része Horvátországnak?

Mert egyfelől a tengeren kívül is vannak látnivalók. Másfelől pl. a tengerpart nem ugyanolyan mindenhol.

jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!