Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért vannak sokan ennyire...

Miért vannak sokan ennyire rossz véleménnyel a Fekete-tengerről és a Napospartról?

Figyelt kérdés

Sokan leszólják, és azt mondják, hogy egy posvány és egy putri. Miért?


Eddig 8 ország tengerpartján jártam:

Görögország: Kefalonia, Zakynthos, Kréta, Rhodos; Olaszország: Jesolo, Grado, Bibione;

Spanyolország: Costa Brava: Santa Susanna, Barcelona;

Törökország: Camyuva, Kemer, Antalya;

Horvátország: Opatija, Crikvenica és Krk sziget;

Bulgária: sunny beach;

Szlovénia: Piran;

Ciprus: Kissonerga, Coral bay, Paphos, Peyia


Ebből a nyolcból a bulgár Napospart nálam a 6. helyen van, így a szlovén tengerpartot és az északkelet olasz Adriát előzi meg.


Nem annyira tiszta a víz mint a török riviérán vagy Cipruson, de szép kék színű, olcsóság van, homokos tengerpartok, sok szórakozási lehetőség, a közeli dombokban egy hegyekben túrázási lehetőségek, kulturált szállodák (persze sok gagyi is van).



jún. 19. 22:23
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#9


A tisztasága attól is függ, hogy éppen mekkorák a hullámok. 7 napból 4 szeles volt, elég nagy hullámokkal, de maradék 3 napon egészen tiszta volt a víz. Persze azért nem volt mérhető pl Kemerhez, Camyuvához, vagy Ciprushoz.

júl. 2. 00:37
 12/16 NTBS ***** válasza:
Mert nem divatcélok.
júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%

3. (és 7.) vagyok, ígéretemhez híven szeretném megírni, hogy tovàbbra sem látok semmi problémát a Fekete-tengerrel kapcsolatban.

Múlt hétvégén tettünk egy rövid kiruccanást Bulgáriában, ugyan nem Naposparton, hanem Nesszebárban, és nekünk szuper volt.

A város műemlék jellegű, gyönyörű, nem putris, a víz pedig szép tiszta, igaz, hogy nem is homokos a part, hanem aprókavicsos, azaz inkább kagylós 😀

Nálam a közelebbi tengerpartok közül így egész előkelő helyen van, Horvátországot, Törökországot simán veri, de még talán Korfut is.

júl. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
9. vagyok, Nesszebár tényleg szép, de a kérdésben Napospart volt, teljesen más jellegu.
júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Napospart és Neszebár között állandóan járnak a hajók, régen mi is Napisparton szálltunk meg, de sokszor csak úgy gondoltunk egyet és áthajóztunk, tehát nem kell teljesen különválasztani a kettőt :)

(Amúgy csak azért írtam, mert a többi válaszban is sokan en bloc Bulgáriáról írtak.)

júl. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Mi is csak kb 4-5 km-re voltunk Nesebar-tól. A hotel marvelben szálltunk meg. Meg is látogattuk az óvárost, ami nekem tetszett. Egy skanzen gyktg, és ott majdnem annyira szép a Fekete-tenger mint a Földközi-tenger
júl. 12. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!