Kezdőoldal » Utazás » Európa » Varsó Szegedről autóval...

Varsó Szegedről autóval mennyire megterhelő ha nem pályán utazom?

Figyelt kérdés

Mivel drága a repjegy és a benzinnel sokkal olcsóbb lenne, gondolkodok rajta hogy levezetem inkább.

Mivel a csapatból csak nekem van jogsim ezért egyedül kéne levezetnem.

11 órát ír a Google ha nem pályán megyek (Krakkót érintve).


Valaki aki járt már így kint, milyen az utak? Megéri inkább kifizetni a repülőt?



jún. 19. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

13-14 óra reálisabb. Szlovákián keresztül nehéz haladni ugyanis szorosan egymás mellett falvak vannak, mindenhol 50km/h a megengedett sebesség, illetve a lengyel utak eléggé le vannak terhelve, főleg turistaszezonban.

Egyébként regjegy Pestről 70-100 euró közt van Pestről egy főnek, ennél valóban jobb autóval menni, még pályával is olcsóbb.


Ellenben egy esetleges baleset már jóval "többe fájna".

jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

11 óra vezetés (pláne főutakon) az átlagembernek igencsak megterhelő, de azért teljesíthető.


Ha egyáltalán nem mész pályán, akkor én arra tippelek, hogy lesz az 15 óra is.

jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
De miért nem autópályán? Az szerintem bevállalható. Én is gondolkodtam rajta, de végül repjegyet vettem elég drágán.
jún. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Drága a repjegy? 30-35 most a nyáron. A feleségem tavasszal volt, 15 volt oda vissza. Üzemanyag 100 alatt nem lesz meg.
jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#4 Nekem pl. a menetrend miatt nem volt jó a Wizzair visszaútra, így arra a szakaszra a LOT-nál vettem jegyet, így 65 ezer lesz a teljes út és ez csak 1 fő. A kérdezőék ha jól értem többen mennek, így még a fapados árral számolva is lehet olcsóbb a kocsi.
jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az még utasként is fárasztó. Viszont előny, hogy helyben nem vagytok megkötve, anélkül hogy kocsit bérelnétek.
jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Párszor megcsináltam Szeged-Varsót és vissza, de inkább az autópályát választottam.
jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Utolsó.

És neked kb mennyi idő volt az út pályán ?

jún. 20. 07:03
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Jobban megéri autópályán menni. Kisebb a balesetveszély, és sok időt tudsz megspórolni. Ráadásul Lengyelországban alig van fizetős autópálya, a legtöbb ingyenes.
jún. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8


Eléggé megnyomtam, kb. 8 óra.

jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!