Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hálótermi ágyas szálláson van...

Hálótermi ágyas szálláson van csomagmegőrző? Mert ugye nem szeretném, ha ellopnák a cuccaim, amíg a környéket járom.

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy széf az szokott lenni, de abba nem fér bele a nagy bőrönd. Van valami megoldás arra az esetre, hogy amíg kint vagyok, addig is megőriztessem a csomagomat, vagy ott lesz a többi lakó orra előtt, és simán ellophatnak belőle akármit?

máj. 16. 23:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem már 1000x elmondták hogy pénztárcába nem teszünk iratokat. Ha a tolvaj el akar valamit lopni az a pénz. Iratok nem kellenek neki.
máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

11:

Ha a táskádba teszed, akkor is viszi a táskáddal, szóval az hogy nem teszed a pénztárcádba, nem elég.

máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
@10 Egyiket sem, de külön helyen vannak. Ezen a fórumon szerintem maximum 1-2 ember lehet, aki nálam többet volt hostelekben életében, sosem történt semmi, ezért írtam, ami írtam. Mindezt úgy, hogy egyáltalán nem csak könnyű és biztonságos országokba járok.
máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!