Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nyaralni? Már...

Hova menjünk nyaralni? Már előre gondolkodom.

Figyelt kérdés
Olaszországon és Horvátországon kivül bármit ajánlhattok, egy hétre kb mennyi euro kellene, hogy nagyon jol érezzük magunkat a párommal?
2010. okt. 12. 19:44
 1/10 A kérdező kommentje:
költöpénzzel eggyütt.
2010. okt. 12. 20:22
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd, ha olyanok vagytok, akkor egy magyarországi tanyán is jól tudjátok érezni magatokat a pároddal (legalábbis mi ilyenek vagyunk. Nekünk mindegy, hogy Mauritius, vagy Bakonybél, mindenhol jól bírjuk magunkat érezni).


Ausztriát is tudnám ajánlani, fejenként 120 ezer Ft-nyi euroból már jól el lehet lenni egy hétig.

2010. okt. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol voltatok eddig Olaszországban, de vannak ám ott álomszép helyek, pl. Kelet-Szicíliában Taormina vagy a nápolyi öböl alatt az Amalfi-part. Vagy elmehettek Spanyolországba, azon belül Marbellába, ami egy andalúziai tengerparti kisváros. Érdemes mászkálni kicsit Andalúziában előtte. Vagy Görögországban Szantorini gyönyörű. Mi 1000 eurót szoktunk vinni magunkkal fejenként egy hétre, ez elég a szállásra (általában 3csillagos szálloda), éttermi étkezésekre, délutáni kávézgatásra, kirándulásokra, belépőkre, alkalmi vásárolgatásokra. A repülőjegy meg fapadossal kijön 20-30ezer forintból.
2010. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menjetek Korfura :) 3x voltunk ott, fantasztikus volt :) Kb 300 euróból simán kijöttök jól

Vagy tudom még ajánlani Kumköyt (Side mellett Törökországban).

Hotel Grand Side, marha jó, rengeteg jó program, 4csillagos, árban nagyon jó, rengeteg és finom a kaja, az emberek pedig kedvesek nagyon :) Nekem az a török út felejthetetlen :)

2010. okt. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
korfu mért ilyen olcso?vagy az csak a száloda?mi is jol érezük magunkat mindenhol,csak most repülös utat szeretnénk.amugy korfu nagyon jo lenne,menyi ora repülővel?
2010. okt. 13. 07:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Repülővel 2 óra :)

300 euro a költőpénz, azt hittem, azt kérded, mennyi kell kb., ha nagyon jól akarjátok magatokat érezni..

Tudom ajánlani Messonghi beachen a Hotel Geminit, vagy a Geminitől kb 100 méterre lévő Ramos Apartmant (a Ramosból Geminibe kell menni enni, svédasztalos reggeli-vacsi)

Amúgy annyira nem drága, szerintem ha mentek, Gemini.

Vagy Agios Georgios is szép (pont Korfu másik oldala), ott a Hotel Blue Sea. Finom a kaja és pont mellette van egy isteni gyrosos, nem mellesleg szemben rögtön sétálóutca és csomó szupermarket, a strand pedig ott van egy köpésnyire :)

2010. okt. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Énis tudom ajánlani Törökországot... nagyon szép a török riviéra és jók a szállodák meg a kaják is. Mi szervezett utazással mentünk és úgy kb. 150 ezer Ft volt és 250-300 eurót vittünk költőpénznek.
2010. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyaraltam Korfun, és csodálatos volt. A déli Agios Georgiosba mentünk utazási irodával. Mi busszal 130 eurót fizettünk a 8 éjszakáért és az útért. Rengeteg éjszakát töltöttem a számítógép előtt böngészve, és így sikerült tényleg olcsón megúsznunk. Szeptember elején utaztunk, de kitűnő volt az idő. A helység, ahol voltunk gyönyörű, végeláthatatlan homokos partal rendelkezik, a tenger meleg volt. Kétszer voltunk busszal Korfu városban, amitől tátva maradt a szám, olyan szép. Ott belépőket fizettünk, kávézóztunk. Ezen kívül még voltunk hajókiránduláson Paxoson és Antipaxoson, ami KIHAGYHATATLAN ha Korfun jársz. Kb 25 euró volt az egész napos kirándulás, és nagyon megérte! Az a türkiz tenger meg a barlangok, az valami álom! Itthonról vittünk kaját, de vettünk ott is gyrost, meg étteremben is voltunk, és így, hogy vásároltunk szuvenírokat is, stb 300 euróból kijöttünk fejenként. Tehát út+szállás+költőpénz=300 euró. Megfontoltan költöttünk, de egyáltalán nem vontunk meg magunktól semmit.
2010. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Melyik hotelban szálltatok meg? :) MI a Blue Sea-ban... Ott mellette valami isteni volt a gyros :D És a szupermarketban még mindig az öregek vannak? :D


(Kumköyös voltam asszem 2. vagy 3.)

2010. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a Villa Viktor apartmanban szálltunk meg. A szupermarketi öregeket nem láttam, de nagyon kedvesek az ottaniak. Egyszer sétáltunk és megállt mellettünk autóval egy idős házaspár, és adtak szőlőt, hogy együnk. Hihetetlen volt!
2010. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!