Milyen a bosnyák tengerpart?
Figyelt kérdés
Homokos vagy sziklás és a víz mennyire gyorsan mélyülő?2022. júl. 26. 09:12
1/4 anonim válasza:
Rendkívül rövid és tudomásom szerint végig kavicsos-sziklás.
2/4 anonim válasza:
Semmivelbse jobb vagy rosszabb mint az előtte meg utána elterülő több száz kilométeres partszakasz. Olcsónak se nagyon mondanám.
3/4 anonim válasza:
Pár km az egész. Olcsóbb mint a horvát rész, nem túl extra.
4/4 anonim válasza:
Neum,mellette halad az autóút Dubrovnik felé,végig szállodasor,alig találni olyan helyet,hogy a vízhez le lehessen menni,ha nem ott lakik az ember.
Kis időre álltunk csak meg,minden rendben volt ott,az árak alacsonyabbak voltak,mint a horvátoknál.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!