Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet e egymás mellé ülni?...

Lehet e egymás mellé ülni? #Wizzair

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3-an fogunk WizzAir-el repülni (először) a napokban, és a rendszer random ülőhelyet osztott ki, természetesen nem egymás mellé. A gépen (eddig) egy csomó szabad hely van még, és az lenne a kérdés , hogy ha ez így marad a repülés napjáig és 3-an beülnénk egymás mellé a szabad helyekre, azt mennyire ellenőrzik?

Köszi



2022. máj. 11. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Egyébként miért is ülnétek egymás mellé, ha nem fizettetek érte?

Komolyra fordítva a szót, túl fogjátok élni azt a 2 órát.

2022. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Lehet persze. Hagyd a karogokat, mindig lesznek ilyen szentfazekak😂 Szalljatok fel teljesen utolsónak, ne jöjjön már mogottetek senki és az első üres sorba nyugostan üljenek le, senki nem fog odamenni hozzátok hogy hol ültok eredetileg.

Ui: várom a lepontozo fazekakat😉

Nektek meg jó utat!

2022. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En sose foglalok ulohelyet, mindig meg lehet oldani. Sot, gyakran ha a mellettem ulo latja hogy egyutt utazunk, fel is ajanlja a helyet. Amikor egyedul utazom, en is mindig felajanlom a helyemet hogyha latom, hogy a mellettem ulonek nem amelle szol a jegye akivel utazik. Nagyon sokszor utaztam mar wizzairrel, altalaban tobben utazunk egyszerre, de olyan meg soha nem volt hogy legalabb ketten nem tudtunk egymas melle ulni.
2022. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is mindig egymás mellett ülünk a barátommal. Sokszor beülünk a vészkijárat mellé (ahol mindig kell valakinek ülnie) Ingyen nagylábtér.
2022. máj. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ú, nagy helycserék szoktak lenni beszálláskor és ebben az utaskísérők is általában partnerek (segítenek).
2022. máj. 13. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Drága egyes! Múltkor egy Wizz air járaton rengeteg hely volt még, úgyhogy felszállás előtt a kedves légiutas-kísérő körebekérdezte az embereket hogy nem szeretnének-e az ismerőseik mellé ülni.
2022. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megvolt az utazás, nagyon szuper volt. Oda útnál be tudtunk 3-an egymás mellé ülni simán, visszafele az egyik utassal cseréltem helyet és egymás mellett ültünk 3-an.

Nagyon köszönöm mindenkinek a tanácsokat!!

2022. máj. 16. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!