Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécs vagy Prága? Melyik...

Bécs vagy Prága? Melyik várost érdemesebb megnézni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 23:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk én azon a véleményen vagyok, hogy engem mindkét város Untat. Igen, nagyon szépek, rendkívül civilizáltak. Valódi történelmük van, és szeretem is mindkettőt.

De ha utazásra kerül a sor, valami mást keresek helyettük.

És száz másik, jobb várost tudnék sorolni kapásból.

2022. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Ez lesz életed egyetlen utazása, hogy választanod kell???!


Amúgy jövőre mit csinálsz??

2022. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

10: Bécsben szerintem pont a szecesszió az, amit érdemes egy tematikus túrán végignézni. Nem is elég rá egyetlen nap!


Otto Wagner házak, egyéb épületek, emlékek (U6 állomások), a villája Penzingben a Hüttelbergstr-n, stb. stb.

2022. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

12-esnek kiváló felvetése van!

Mindkettőt meg kéne nézni, szabad időd és anyagi lehetőségeid függvényében akár még idén, akár egyiket idén, másikat jövőre.

Én mindegyik városra szánnék egy szűk hetet. És abba már belefér akár az is, hogy a környékén is megnézünk valamit. Pl. mi a prágai kiránduláskor egy napot Karlstejn várának megnézésével töltöttünk.

2022. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindkét föváros gyönyörü; meind a kettönek meg vannak a maga jellegzetességei. Bécs egyértelmü, hogy drágább, Prága viszont gyönyörü.
2022. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most tavaszra tervezek egy utazást, ami vagy Prága vagy Bécs, de előbb utóbb mindkettőt tervezem megnézni :)

2022. ápr. 3. 11:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!