Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban merre van olcsó...

Londonban merre van olcsó szállást 2-3 hétre? Ismer ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Jövő tavasszal vagy nyáron megyünk, és olcsó szállást keresünk. Nem kell szálloda, és semmi luxus. Kis panzió, diákszálló vagy akár magánszállás, bármi jó, ahol normális pénzért lehet aludni.
2010. szept. 7. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A panziók általában 15-30 font között mozognak 1 éjszakára..

Ha ennél olcsóbban akarod megúszni akkor keress olyan magyarokat akik kint élnek,és vedd fel velük a kapcsolatot.Talán velük meg tudsz egyezni,hogy kiadják a szobát annyi időre amennyire nektek kell.Én úgy csináltam,hogy kiadtam mindig arra az időre a lakást amit itt kint bérelek amikor én éppen haza megyek nyaralni..Így legalább nem áll üresen...és anyagi szempontból is jó..(én nem Londonban élek...)

Biztos vannak még ilyen esetek..Csak keresni kell..

2010. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vannak azok a formula 1es hotelek. azok a legolcsóbbak. de szar az összes. 3ban jártam. egyik helyen sem volt a wc-n ülőke. meg közös zuhanyzó wc meg ienek. am a szobához jár tv.
2010. szept. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!