Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hallottam, hogy van egy ún....

Hallottam, hogy van egy ún. holiwork szervezet, ahol munkáért cserébe szállást és zsebpénzt adnak külföldön. Ez hogy működik? Milyen hasonló lehetőségek vannak még? Tapasztalatok is jöhetnek!

Figyelt kérdés
Voltam au pair 6 hónapig, most nem konkrétan azt keresem, de persze lehet benne gyermekfelügyelet. A fő célom az utazás, kimozdulás, és hogy a költségeim valamilyen mértékben fedezve legyenek. 23 éves friss diplomás lány vagyok, több nyelven beszélek, de elsősorban Olaszországba vagy Spanyolországba, esetleg környező szigetekre szeretnék menni. (Az is jó lenne, ha valaki szeretne hozzám csatlakozni :)
2021. nov. 3. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy van, hanem tucatnyi. A WWOOF az egyik ismertebb, ökofarmokra lehet menni segíteni.


Working holiday vízumok is léteznek, persze Covid nélküli időkben. Népszerű Ausztrália, Új-Zéland, Dél-Korea. EU-n belül persze ilyen nem kell.

2021. nov. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fizetős oldal, de bevált:


[link]

2021. nov. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!