Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyaralnátok román tenger parton?

Nyaralnátok román tenger parton?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 09:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
89%

Van oda egyáltalán repülőjárat, akár átszállással Budapestről? Mert nagyon messze van.

Én amúgy szeretek mindig olyan helyre menni, ahol még nem jártam és ilyen szempontból majd szóba jöhet, de előbb még Portugáliába, Finnországba és Albániába megyek, mert ezekben még nem voltam, mármint Európában.

2021. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kíváncsi vagyok. Én se szívesen mennék,vannak fenntartásait ezért kerdeztem.

Van a kozelemben egy személy aki oda fog menni

2021. jún. 30. 15:14
 13/20 anonim ***** válasza:
69%
Nem szívesen mennék oda
2021. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, miért keverik a románokat a romákkal, nem ugyanaz.

Amúgy kíváncsiságból kirpóbálnám meg a bolgár tengerpartot is, vannak román, moldovai és bolgár barátaim (akik nem romák), szóval előbb az ő véleményüket kérném ki, hogy érdemes-e.

2021. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%
Fekete-tenger. Mindegy, hogy Burgasz, Konstanca vagy Odessza. Én nem csinálok ebből nemzeti kérdést, viszont számomra az Adriai-tenger jóval látványosabb, kristálytiszta víz, sziklás part. Fekete-tengerhez max. akkor mennék, ha valaki finanszírozná az utat. Szállodasor, napernyőtömeg nem vonz.
2021. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én Bukarestben lakom és gyakran voltam a román tengerparton.

A pozitívum: finom, nagy homokos strandok vannak, nem keskeny kavicsos-köves strandok mint Horvátban.

A negatívum: szemét, kosz, oláh igénytelenség. A part szemetes (üveg, tökmag, fecskendők, kutyaszar stb), rengeteg paraszt, cigányzene ordít, kóbor kutyák, koldusok. Az üdülőhelyeken a kaja rossz és drága, éjjel huligánok randalíroznak, aludni se tudsz. Nincsenek látnivalók (pl régi falvak mint Horvátországban vagy Bulgáriában), csak lepukkant szoci üdülők. Mi is inkább Bulgáriába megyünk, annak ellenére, hogy a román part itt van 2 órára.

2021. júl. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

16#


Végre egy korrekt és tárgyilagos leírása a valós körülményeknek.

2021. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Megnéztem, hogy néz ki, így:


[link]

2021. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

Annyi értelmes dolgot csinálhatsz. Elmehetsz 5000 forintért görög szigetekre.

Te meg a gagyi román tengerpartot szemelted ki magadnak?

2021. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Dehogy is, csak mástól haottam,hogy a román tengerpartra mennek nyaralni, Balaton helyett. Mert ha már ők pènzt adnak ki akkor az legyen tengerpart 😄
2021. júl. 1. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!