Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába ki lehet költözni...

Ausztriába ki lehet költözni úgy, hogy ott tanítsanak meg németül amíg dolgozom? Ha nem akkor ezek szerint az összes terrorista már alapból tudott németül?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe:

[link]

Azért ez vicc, hogy egy terrorista még segélyt is kapott. Komolyan, ennyire pátyolgatja a nyugat a nem fehér bevándorlókat vagy azért sokkal okosabbak ezek a gyilkosok, mint azt én gondolom elsőre? Én nem gyilkolok, nem vagyok muszlim ellenben bármilyen nem fizikai munkát elvállalnék cserébe csak vállalják a német nyelvoktatásomat és kapjam az injekciót az autoimmun betegségemre. Nekem ennyi vágyálmom lenne. Vagy ilyen kondíciókkal sem lennék annyira hasznos tagja Ausztriának, mint egy iszlamista terrorista? Semmi provokatív célja nincs a kérdésemnek pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg egyenlő feltételekkel bír-e egy nyelvet nem beszélő, de tisztességes EU állampolgár illetve egy harmadikvilágbeli kétes alak, ha egy szociális jóléti ország segítségéről van szó.

Köszi a válaszokat.



2020. nov. 5. 20:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Amíg még a nyelvet se beszéled, hogy hiszed azt, hogy bárhova felvesznek? Az a minimum, hogy ki tudd fejezni magadat. Egy angol B1-es (ráadásul a legkönnyebből szerinted) semmit nem ér, mert az értelmesebb többség (legalábbis én és a többség a környezetemben) legalább egy nemzetközi C1-gyel megy ki, de neked még a szaknyelvet is meg kéne tanulnod.
2020. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!