Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába ki lehet költözni...

Ausztriába ki lehet költözni úgy, hogy ott tanítsanak meg németül amíg dolgozom? Ha nem akkor ezek szerint az összes terrorista már alapból tudott németül?

Figyelt kérdés

Erről jutott eszembe:

[link]

Azért ez vicc, hogy egy terrorista még segélyt is kapott. Komolyan, ennyire pátyolgatja a nyugat a nem fehér bevándorlókat vagy azért sokkal okosabbak ezek a gyilkosok, mint azt én gondolom elsőre? Én nem gyilkolok, nem vagyok muszlim ellenben bármilyen nem fizikai munkát elvállalnék cserébe csak vállalják a német nyelvoktatásomat és kapjam az injekciót az autoimmun betegségemre. Nekem ennyi vágyálmom lenne. Vagy ilyen kondíciókkal sem lennék annyira hasznos tagja Ausztriának, mint egy iszlamista terrorista? Semmi provokatív célja nincs a kérdésemnek pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg egyenlő feltételekkel bír-e egy nyelvet nem beszélő, de tisztességes EU állampolgár illetve egy harmadikvilágbeli kétes alak, ha egy szociális jóléti ország segítségéről van szó.

Köszi a válaszokat.



2020. nov. 5. 20:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Én is baromira elítélem a terrorizmust, és segélyt sem adnék nekik, egy centet sem, viszont az is nevetséges, hogy se német nyelvtudásod nincs, a fizikai munka derogál, és fizessék a gyógyszered is.

Egyébként egy albán nem harmadik világ-beli.


Amúgy add be a jelentkezésedet osztrák álláshirdetésekre...

2020. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1: " a fizikai munka derogál"


Azt ugye vágod, hogy a kérdésben írtam, hogy autoimmun beteg vagyok. Konkrétan reumatológiai. Így nem terhelhetem az ízületeimet, mert lerokkanok, de lehet nem is bírnám. Azért a fene nagy jóléti Ausztriában csak van legalább olyan egészségügyi ellátás, mint Magyarországon és csak tudok valami könnyű fizikai (pakolás, raktár, sofőr stb.) munkát végezni...

2020. nov. 5. 20:25
 3/21 anonim ***** válasza:
84%

A vallásod és a származásod teljesen irreleváns. Nyilván az illetőről sem tudták, hogy terrorista.


Amúgy meg természetesen neked is jár, ha teljesíted a feltételeket. Pl az jellemzően feltétel, hogy ledolgoztál már x időt az országban.


Amúgy milyen munkát keresel? Angolul tudsz-e?


Amúgy minden esélyed megvan, hogy kiköltözz, rengeteg magyarnak sikerült...

2020. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
És leírnád a végzettséged, milyen nyelvtudásod van, és mennyi munkatapasztalatod?
2020. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert ezeket kifelejtetted, csupán annyit írtál le, hogy te mit vársz el az országtól.
2020. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo. Te nem a Marson elsz, es fogalmad nincs semmirol. Magyar akcentus meg nem kell azoknak, akiket leterroristazol, a terrorista meg oda szuletett.
2020. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4: Informatikai diploma, pár hónap tapasztalat, B1 szintű angol nyelvtudás, jogosítvány.
2020. nov. 6. 11:41
 8/21 A kérdező kommentje:

"Nyilván az illetőről sem tudták, hogy terrorista."


Visszaeső volt és tudták róla! Keress utána, most nem emlékszem melyik cikk volt! (talán ugyanúgy hvg)

2020. nov. 6. 11:44
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Tehát nem tudsz se németül, se angolul a (A B1-et nem nevezném nyelvtudásnak, főleg ha dolgozni is szeretnél), pár hónap munkatapasztalatod van, ami szintén nem ér kb semmmit. Szóval te is mennél ugyanúgy tartani a kezed az osztrák államnak.
2020. nov. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
*tartani a markod
2020. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!