Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőre fellehet vinni az...

Repülőre fellehet vinni az alábiakat? És ha igen mijen "csomagolásban"? Ültem már repülőn, de monst költözök.

Figyelt kérdés

Ezeket vinném:

-82cm-es LCD TV

-X-box 360

-Egy bolondgese

-Könyvek

-Emléktárgyak (kupák,érmek,meg apró emléktárgyak,amiket utazásaim során gyűjtöttem.)

-Társasjátékok a gyerekeknek


Lécci írjátok meg,hogy melyiket lehet,és melyiket nem lehet felvinni,illetve,hogy mibe tegyem őket,és hogy melyiket nem kötelező letteni a csomagtérbe.


előre is köszönöm


2010. júl. 28. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
egy helyesírási szótárt is vihetnél még azért...
2010. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tévé csak feladottként mehet. Jól csomagold be és különleges csomagként add fel (jó sokba fog kerülni). A bolognese az mehet elvileg az utastérben, mert nem nagytestű, de ez nagyban függ, hogy melyik légitársasággal és hova mész. Van olyan légitársaság, amelyik abszolút nem vállalja a fuvarozását.

Az emléktárgyak szintúgy feladott poggyász legyen, nem hiszem, hogy kéziben elférne.

2010. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kutya miatt jobb ha előre érdeklődsz, mert attól is függ hova mész. Angliába pl.: kötelező vérvizsgálatot kell előtte 6 hónappal csináltatni. A többit lehet csak nagyon sokba fog kerülni, ha túlhalad a megadott kg-on.

De ha kutyával kapcsolatban megtudsz valamit én is szívesen informálódnék, mert mi is költöznénk és vinnénk, csak ige bonyolult.

Amúgy az Állatorvosi Kamara honlapján van egy-két hasznos info.

2010. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább csak annyit mondanék még, hogy egyszerűbb, ha a tévét, meg az xboxot eladjátok, és majd később vesztek újat... Sokba kerülne elszállíttatni, lehet annyiból kint vesztek újat (vagy használtat). A könyvek meg nehezek, így azok is sok plusz pénzbe kerülnek, szerintem bízzatok meg valakit, hogy havonta-2havonta egy adaggal küldjön utánatok postán. Kutyának kell chip, oltások, állatútlevél, meg szállítóbox, ha jól emlékszem, én is most készülök kutyával, de Angliába, és sok lehetőséget meg kell majd "vizsgálnom", hogy lesz a "legegyszerűbb". Az euvonal.hu-n tudsz tájékozódni a kutya szállításáról, valamint a malév honlapján. (Angliába nem viheted repcsin)
2010. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!